Hızlı Kargo Daha Az Bekle, Daha Çok Oyna

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ne yazık ki, müşteri hizmetleri ekibimiz yalnızca İngilizce konuşmaktadır. Ancak, alışveriş deneyiminizi mümkün olduğunca kolay hale getirmek için e-postalarımızı tercih ettiğiniz dile çevirmekten memnuniyet duyarız. Lütfen bizimle iletişim kurmak için İletişim Sayfamızdaki iletişim formunu kullanın ve en kısa sürede size geri döneceğiz.
İadenin maliyetini siz karşılamak zorundasınız. Ne yazık ki, kaybolan ürünlerden sorumlu tutulamayacağımızdan, bir takip edilebilir kurye kullanmanızı şiddetle öneririz.
14 günlük iade politikamız hem iç hem de uluslararası siparişler için aynıdır.
Evet, paketinizi takip edebilirsiniz. Siparişiniz depomuzdan gönderildikten sonra takip edebileceğiniz bir e-posta alacaksınız. Siparişinizi takip etmekte sorun yaşıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri ekibimizle Bize Ulaşın sayfası aracılığıyla iletişime geçin.
Ürünlerinize uzun süre beklemenize gerek yok, çoğu ülkeye express kargo seçeneği sunuyoruz.
Uluslararası kargo maliyet leri birçok nedenden dolayı değişebilir; teslim ettiğimiz ülke başına, satın aldığınız ürüne, gezindiğiniz web sitesine ve alışveriş yaptığınız para birimine. Uluslararası müşterilerimizin, web sitemizdeki fiyatların herhangi bir gümrük ücretini içermediğini unutmaması gerekir. Bunlar ülkeye bağlı olarak değişir ve bazı durumlarda siparişinizi alırken bu ek maliyetleri karşılamak zorunda kalabilirsiniz.

Ever-changing global durum ve kurye ağında sık sık fiyat değişiklikleri nedeniyle, bazı nadir durumlarda, uluslararası ülkelere kargo yapan siparişler ek bir ücret alabilir. Bu durumda, göndermeden önce siparişiniz hakkında size ulaşacağız. Tüm uluslararası siparişler için doğru bir nakliye maliyeti almak için lütfen teslimat ülkenize uygun doğru web sitesinde alışveriş yaptığınızdan emin olun ve Satış ekibimizle iletişime geçin Bizimle İletişime Geçin sayfası.

"

Ödüllerimiz

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Başa dönüş