Alışveriş sepetinizde ürün yok

YAPTIĞIMIZ HER ŞEY

Net World Sports’ta yaptığımız her şey müşterilerimize en iyisini sunmaktır. En kaliteli spor ürünlerini tasarlama ve üretme şampiyonuyuz. % 95'i kendi markası olan 7.000'den fazla spor ürününü barındıran 120.000 metrekarelik tek depomuzda, siparişlerinizi mümkün olan en kısa sürede ve rakipsiz bir değerde teslim etmeye çalışıyoruz.

Mümkün olan en iyi deneyimi sunma konusundaki kararlılığımız, müşteri hizmetlerimizin rakipsiz olduğu anlamına gelmektedir. Yenilmeyeceğiz.

Tüm dünyadaki ürünlerimiz daha iyi hedefler elde etmenize, daha iyi atış yapmanıza ve toplara daha iyi vurmanıza yardımcı oluyor. Ama tıpkı sizin gibi, kendimizi daima oyunun en iyisini oynamaya zorluyoruz.

Sonuçta bu, sporun ne anlama geldiğidir.

NEREDEN BAŞLADIK

Mütevazi başlangıcımızda, CEO’muz Alex’in okul bahçesinden başka yer yoktu. Bir kriket sopasını £60’a satın aldıktan sonra üreticilere e-posta atarak sopanın ne kadara mal olduğunu sordu. Üreticilerden aldığı £6 yanıtı üzerine hemen 10 tane satın alarak, £10 pound üzerindeki satış yasağı kuralını yanlışlıkla çiğneyerek arkadaşlarına ve öğretmenlerine sattı.

Birkaç yıl sonra hızlı bir şekilde ilerleyen ve potansiyel bir işletmenin ayaklarını görünce 17 yaşındaki Alex, haftanın yedi günü bir yapı gereci satıcısının yanında çalışmaya başladı ve kısa zamanda £13.000 biriktirdi. Satış yapmaya çok istekliydi ve geleneksel numune gereksinimini ortadan kaldırarak tüm parasını bir konteyner spor ağına yatırdı.

Aldığı riske değdi. Bu noktada Alex, 24 saat boyunca babasının paketlemeye verdiği desteğin yardımıyla çalışıyordu. 2009 yılında Net World Sports sınırlı bir şirket haline geldi ve geri kalanının tarih olduğunu söylüyorlar…

Alex
Where We Are Where We Are

NEREDEYİZ

Önde gelen uluslararası spor malzemeleri sağlayıcısı olarak ürün yelpazemiz, futbol, beyzbol, kriket, tenis ve golften netbol, lakros, okçuluk ve buz hokeyine kadar hemen hemen her sporu kapsamaktadır. Dünya görüşümüz basit; kaliteli ürünleri kitle pazarına mümkün olduğunca öabuk ve etkili biçimde sokmak.

Dünya genelinde 100'den fazla ülkedeki müşterilere 5000 üründen oluşan güçlü ürün yelpazemizi sunuyoruz ve her yıl 100.000’den fazla Forza Futbol Kalesi üretiyoruz ve bu da bize dünyanın bir numaralı futbol kalesi tedarikçisi ünvanını kazandırıyor. Çok kısa bir sürede hızla büyüdük.

NEREYE GİDİYORUZ

Tedarik ettiğimiz ürünlerde ve sunduğumuz hizmette yüksek standartları korumak için sahip olduğumuz azimle ve müşterilerimizi daima memnun etmek için her zaman olduğu gibi çalışmaya devam edeceğiz.

Dünyanın en iyi spor malzemeleri satıcısı olarak büyümeye devam ederken, ödüllü büyümemizi uzun süre devam ettirmeyi öngörüyoruz.

Cesur bir hırs ama cesur olmak bizi özetliyor.

Kurucumuz Alex’in sözleriyle:

“Modern çağa uygun durumdayız ve geriye doğru değil ileriye bakıyoruz.”

Where We're Going

TAM BİR YOLCULUK OLDU

2010

Satışlar, şirket tarihinde ilk kez £1,000,000’un üzerine çıktı.

2013

FORZA Futbol kaleleri, futbolun yüzünü sonsuza kadar değiştirmek üzere doğdu.

2014

Yeni başlangıçlar… önceki yerimizin beş kat büyüklüğünde olan ve Wrexham Industrial Estate’deki şimdiki yerimize taşındık.

2016

İngiltere’nin en hızlı büyüyen işletmelerinden biri olarak taçlandırıldık ve 6 yeni uluslararası internet sitesi kurduk.

2017

Tek başına 100.000 FORZA Futbol kalesi sattığımız yıl.

2018

100 çalışana ulaştık ve Manchester United ve Rangers FC gibi uluslararası üne sahip futbol kulüplerine ürün tedarik ettik.

GENİŞ YELPAZEDEKİ ÜRÜNLERİMİZE TEDARİK ETTİĞİMİZ SPOR ÜRÜNLERİNE GÖZ ATIN

Web Sitesine Göz Atın