Hızlı Kargo Daha Az Bekle, Daha Çok Oyna

VIDEO

NE HAKKINDA KONUŞUYORUZ

Net World Sports olarak, müşterilerimize en iyisini sunmak için yaptığımız her şey bu yönde. En kaliteli spor, fitness, dinlenme ve ev & bahçe ürünlerinin tasarlanması, üretilmesi ve tedarik edilmesinde şampiyonuz. 10.000'den fazla ürünü, yeni 380.000 metrekarelik depomuzda %95'i kendi markamızdır ve siparişlerinizi en kısa sürede teslim etmeyi hedefliyoruz.

Ürünlerimiz dünyanın dört bir yanındaki evlerde, okullarda, üniversitelerde, kulüplerde ve stadyumlarda bulunabilir. Müşterilerimiz, ürünlerimizin kalitesi ve değeri konusunda hiçbir rakibimizin olmadığı için bizi tercih ediyorlar.

NEREDEN BAŞLADIK

Mütevazı başlangıçlarımız, CEO'muz Alex'in okul bahçesine kadar izlenebilir. İnternet üzerinden 60 sterline bir kriket sopası satın aldıktan sonra, meraklı Alex üreticiyle doğrudan iletişime geçerek üretim maliyetinin ne kadar olduğunu sordu. Aldıkları cevap 6 sterlin olduğu için, 10 adet satın aldı ve arkadaşlarına ve öğretmenlerine kar amacıyla satmaya başladı.

Birkaç yıl sonra, şimdi 17 yaşındaki Alex, bir işletmenin potansiyelini gördü. Bir yapı malzemeleri satıcısında 7 gün çalışmaya başladı ve 2 yıl içinde 13.000 sterlin biriktirdi. Satışa başlamak için sabırsızlanan Alex, tüm tasarruflarını spor ağlarının yer aldığı bir konteynere harcadı.

Risk karşılığını verdi ve babasının yardımıyla birkaç yıl boyunca 24 saat çalışan Alex, ilk finansal başarısını elde etti. Net World Sports, resmi olarak 2009'da kuruldu ve geri kalanı, dedikleri gibi, tarih oldu...

Net World Sports office and warehouseNet World Sports office and warehouse

WHERE WE ARE

Artık 28'den fazla spor dalını kapsayan ürün yelpazesi ile lider bir spor ekipmanları sağlayıcısıyız. Futbol, beyzbol, kriket, tenis ve golf'ten netbol, lacrosse, hentbol ve rugby'ye kadar her türlü spor dalına hizmet veriyoruz.

Daha yakın zamanlarda, fitness, dinlenme ve ev & bahçe ürünlerine de odaklanarak ürün yelpazemize katkıda bulunduk. 10.000'den fazla ürün yelpazemizi dünya genelinde 180'den fazla ülkeye sunuyoruz. Amacımız basit; kitle pazarına niş ve ana akım ürünler sunmak, mümkün olan en hızlı ve verimli şekilde.

Başarımız, yeni merkezimizin geliştirilmesiyle sonuçlandı. Bu 25 milyon sterlinlik, 411.000 metrekarelik son teknoloji tesis, hızlı büyümemize ve hedeflerimize daha iyi hizmet ederken, mevcut değerlerimizi ve yüksek müşteri hizmeti seviyelerimizi de sürdürmeyi hedefliyoruz.

NEREYE GİDİYORUZ

Mevcut standartları koruma konusundaki inatımızla birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Sunduğumuz ürünlerde ve sağladığımız hizmette yüksek standartları korumak için birleşiyoruz ve müşterilerimizin her zaman memnun kalmasını sağlıyoruz.

Dünya çapında en iyi spor ekipmanları perakendecisi olmaya devam ederken yeni ürün alanlarına da açılıyoruz. Ödüllü büyümemizin gelecekte de devam etmesini bekliyoruz. Cesur bir hedef ama cesur olmak bizim tarzımız.

Kurucumuz Alex'in de dediği gibi:

"Modern çağa uygunuz ve geriye değil, ileriye bakıyoruz."

Net World Sports All Staff PhotoNet World Sports All Staff Photo

OLDUKÇA BİR YOLCULUK OLDU.

2010

2010 yılında, işletmenin tarihinde ilk kez satışlar £1.000.000'ın üzerine çıktı.

 

2013

2013 yılında, FORZA Futbol Kaleleri doğdu ve futbolun yüzünü sonsuza kadar değiştirdi.
 

2014

2014 yılında yeni bir başlangıçtı... önceki yerimizin beş katı büyüklüğünde olan Wrexham Endüstriyel Bölgesi'nde bulunan mevcut konumumuza taşındık.

2016

2016 yılında, İngiltere'nin en hızlı büyüyen işletmelerinden biri seçildik ve 6 yeni uluslararası web sitesi başlattık.

2017

2017 yılı, yalnızca 100.000 FORZA Futbol Kaleleri sattığımız bir yıl oldu.

2018

2018 yılında, Manchester United ve Rangers FC gibi uluslararası üne sahip futbol kulüplerine ürünlerimizi sağlamak üzere 100 çalışana ulaştık.

2019

2019 yılında, önemli kulüplerle iş birliği yaptık ve devrim niteliğindeki FORZA Alu110 360˚ Futbol Kale Tekerlekleri gibi yenilikçi ürünlerimizi piyasaya sürdük.

2020

Eşi benzeri görülmemiş bir zamanda müşterilerimizin yanında yer alırken, CosySpa, METIS ve Harrier markalarımızı da piyasaya sürdük. 

2021

2021 yılı, Başbakan'ın ziyareti, yeni ürün/markalar ve çalışan sayısının 230'a ulaşmasıyla dolu dolu bir yıl oldu. Ayrıca yepyeni merkezimiz üzerinde çalışmalar başladı. 

Lütfen tedarik ettiğimiz geniş ürün yelpazesine ve spor dallarına göz atın.

Ödüllerimiz

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Başa dönüş