Hızlı Kargo Daha Az Bekle, Daha Çok Oyna

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Paranızı mümkün olan en kısa sürede iade etmeye çalışacağız, ancak işlemdeki çeşitli aşamalar (ve bazen ürünlerin geri dönmesi gerekliliği) nedeniyle, bu işlem 14 iş gününe kadar sürebilir.
FORZA Sports Hediye Kartlarından biri kullanılarak yapılan siparişler için, herhangi bir iade FORZA Hediye Kartı veya web sitemizde kullanılmak üzere bir indirim kodu olarak verilecektir. Bir FORZA Sports Hediye Kartı kullanılarak bir ürün satın alındığında ve daha sonra daha düşük fiyatlı bir ürünle değiştirilirse, kalan para FORZA Hediye Kartı veya indirim kodu olarak verilecektir.
Tabii ki - genellikle orijinal satın alma yöntemiyle yapılan ödemeleri iade ederiz, örneğin, PayPal kullanarak satın aldıysanız, paranızı aynı hesaba geri yatırırız.
Herhangi bir nedenle size kusurlu veya hatalı ürünler gönderdiğimize inanıyorsanız, en kısa sürede durumu aydınlatmaya çalışacağız. Müşteri Hizmetleri ekibimizi arayın ve size en iyi hareket tarzını ve ürünlerinizi nasıl geri göndereceğinizi anlatacaklar. Emin olun, kusurlu olan ürünler tamamen iade edilecek veya değiştirilecektir.
Bir ürünü bize iade etmeyi seçerseniz, müşteri olarak iade masraflarını karşılamanız gerekecektir. Bu nedenle, ürünlerinizi geri gönderdiğinizde kaybolan herhangi bir ürün için sorumlu tutulamayız maalesef.
İşte bu kadar kolay! 3 Adımlı İade politikamızla, ilk yapmanız gereken şey, size bir iade formu gönderecek Müşteri Hizmetleri ekibimizle iletişime geçmektir. Aşama 2, mallarınızı orijinal ambalajında tekrar paketlemektir, gönderdiğimiz tamamlanmış iade formunu da unutmamanız önemlidir. Ardından sadece paketi postada geri gönderin ve ürünlerimizin orijinal durumda bize ulaşmasını sağlarsanız, iadenizi işleme koyacağız. Ürünlerinizi geri gönderirken, paketinizin ilerlemesini takip etmenizi sağlayan bir kurye servisi kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederiz... Güvende olmak her zaman iyidir! Lütfen dikkat: Özel veya özel boyutlu ürünler için iadeleri veya geri ödemeleri kabul etmiyoruz, bu, özel boyutlu ağları içerir.
Tabii ki yapabilirsiniz. Satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde tamamen %100 memnun kalmazsanız, mümkün olan en kısa sürede bizimle iletişime geçin, böylece sorunu çözmeye çalışabiliriz - birçok durumda, ürünlerinizi iade etmenize bile gerek kalmadan bir çözüm bulacağız. Lütfen dikkat: Özel veya özel boyutlu ürünler için iadeleri veya geri ödemeleri kabul etmiyoruz, bu, özel boyutlu ağları içerir.

Ödüllerimiz

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Başa dönüş