Hızlı Kargo Daha Az Bekle, Daha Çok Oyna

Bize Ulaşın

Siparişler, teslimatlar ve iadelerle ilgili SSS'lerimizi görüntülemek için Yardım sayfamızı ziyaret edin.

Futbol Kaleleri, CosySpa Jakuzileri, VICI Scooterları veya Golf Ağları gibi çok satan ürünlerimizle ilgili sorunlarda yardım için lütfen Ürün SSS sayfamızı ziyaret edin.

Alternatif olarak, ekibimizle iletişime geçmek için lütfen aşağıdaki formu kullanın. Sorunuza mümkün olan en kısa sürede yanıt verebilmemiz için lütfen tüm sipariş ayrıntılarını, ilgili bilgileri ve gerektiğinde fotoğrafları sağlayın.

BİZİ ARAYIN:
+44 1691 683 807
CANLI SOHBET:
Burayı tıklayın ve cevaplayalım anında
BİZE YAZIN:
  • Net World Sports
  • Bryn Lane
  • Wrexham Industrial Estate
  • Wrexham
  • LL13 9UT
ŞİRKET NUMARASI:
946544201
KDV NUMARASI:
946544201

EN POPÜLER 5 SORU

Bir ürünü iade edebilir miyim?

Elbette iade edebilirsiniz. Satın almanızın üzerinden 14 gün geçmediyse, siparişinizden tamamen memnun değilseniz, mümkün olan en kısa sürede bizimle iletişime geçin, sorunu çözmek için elimizden geleni yapmaya çalışacağız - birçok durumda ürünlerinizi iade etmenize bile gerek kalmayabilir.

Lütfen dikkat: Özel veya özel boyutlu ürünler için iade kabul etmiyoruz, bu özel boyutlu fileleri de içerir.

Ücretsiz kargo sunuyor musunuz veya ücretli mi olacak?

Ürün fiyatlarımızı mümkün olduğunca düşük tutuyoruz, bu ne yazık ki ücretsiz teslimat sunamayacağımız anlamına geliyor. Ancak kullandığımız geniş kurye yelpazesi sayesinde son derece rekabetçi fiyatlarla harika teslimat seçenekleri sunabiliyoruz. Teslimat ücretleri satın aldığınız ürünlerin ağırlığına dayanmaktadır, bu nedenle üründen ürüne değişecektir. Teslimat seçeneklerinin tam yelpazesi ve maliyetleri, alışveriş sepetinizde ödeme yapmadan önce net bir şekilde görüntülenir, bu nedenle siparişinizi onayladıktan sonra sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Nasıl bir hesap oluşturabilirim?

İlk olarak Net World Sports'a hoş geldiniz! Bir hesap oluşturmanın iki yolu vardır.

  • Bir sipariş verdiyseniz, otomatik olarak bir hesap oluşturulur
  • Veya şimdi kaydolun

NWS hesabına sahip olmanın birçok avantajı vardır, bunlar arasında daha hızlı ödeme, hızlı yeniden sipariş verme ve bilgilerinizi yönetmenin kolay bir yolu bulunur.

Siparişimin ilerlemesini izlemek için siparişimi takip edebilir miyim?

Siparişiniz, depomuzdan gönderildiğinde ve size doğru uçtuğunda, ilerlemeyi kontrol etmek için tam takip bilgilerini içeren bir e-posta güncellemesi alırsınız, böylece ilgili kuryenin web sitesinde ilerlemeyi kontrol edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, bu işlemi web sitemizdeki hesabınıza hızlıca giriş yaparak da yapabilirsiniz. Lütfen unutmayın - Royal Mail şu anda takip edilebilen bir hizmet değildir. Siparişinizi takip etme veya teslimat talimatları verme konusunda sorun yaşıyorsanız, lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin ve yardımcı olabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Ayrıca, lütfen doğrudan kurye ile iletişime geçebilirsiniz.

Siparişimin yerleştirildiğinden nasıl emin olabilirim?

Ödeme işlemini tamamladıktan sonra, sipariş onayınızı içeren tüm önemli detayları içeren bir e-posta sipariş onayı otomatik olarak gönderilir, bu da herhangi bir konuda bizimle iletişime geçmeniz gerekebilecek benzersiz sipariş numaranızı içerir, bu nedenle herhangi bir sorunuz olursa elinizin altında olması önemlidir. Lütfen unutmayın ki bu e-postada siparişinizle ilgili herhangi bir takip bilgisi almayacaksınız - ürünleriniz depomuzdan gönderildikten sonra ayrı bir mesaj alacaksınız.

Ödüllerimiz

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Başa dönüş