Hızlı Kargo Daha Az Bekle, Daha Çok Oyna

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Teslimat adresi İngiltere veya Avrupa Birliği'nde ise, gümrük vergisi veya ithalat ücretleri ödemek zorunda kalmayacaksınız. Bu ülkeler dışındaki uluslararası müşterilerimizin, web sitemizdeki fiyatların herhangi bir gümrük ücretini içermediğini unutmaması gerekir. Bunlar ülkeye bağlı olarak değişir ve bazı durumlarda siparişinizi alırken bu ek maliyetleri karşılamak zorunda kalabilirsiniz.
Tüm mevcut kargo hedefleri ve maliyetleriniz tercih ettiğiniz yöntemi seçmek için alışveriş sepetinizde net bir şekilde gösterilecektir. Ürünlerimizin çoğu Standart, Express, Ertesi Gün ve Zamanlanmış teslimat seçenekleri kullanılarak gönderilebilir. Ertesi Gün kargo sunulamayan yerler veya ürünlerle bile, tüm siparişlerin aynı gün işlenmesini garanti edebiliriz, böylece teslimat sürelerinizi mutlak minimuma indirebiliriz.
Tabii ki - Net World Sports olarak adlandırılmazdık değil mi?! Geniş kurye yelpazemiz sayesinde, dünya çapında 230'dan fazla ülkeye ve bölgeye kargo yapabiliriz, Avustralya ve Almanya'dan, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'ya kadar.
Harika Müşteri Hizmetleri ekibimizle iletişime geçin ve orijinal siparişinizde neyin yanlış gittiğini, eksik olan ürünleri ve siparişinizi tamamlamak için ihtiyacınız olan her şeyi gönderelim. İletişime geçerken sipariş numaranızı elinizde bulundurmanız harika olur, ancak endişelenmeyin, eğer yoksa bunu düzeltebiliriz.
Hemen yardımcı olan Müşteri Hizmetleri ekibimizle iletişime geçin ve sorunun altını çıkaralım. Mümkünse sipariş numaranızı hazırda bulundurmanız işimizi daha hızlı ve kolay hale getirir, ancak bulamazsanız endişelenmeyin. Sizin için doğru ürünleri göndermek ve aldığınız ürünlerle ne yapmanız gerektiği konusunda size tavsiyelerde bulunmak için mutlu bir şekilde yardımcı oluruz.
Bazen en iyi planlar tam olarak uymaz ve belirli bir kargo zaman aralığınız olsa bile, siparişinizin geciktiği durumlar olabilir. Sipariş gönderi e-postanızda verilen takip numarasını kullanmak her zaman iyi bir ilk adımdır, çünkü kuryenin web sitesinde bazı açıklamalar olabilir. Değilse, sadece bizimle iletişime geçin ve sizin için bir araştırma yapacağız!
Siparişinizi kişisel olarak imzalamak için mümkün olmayabilecek durumlar olacaktır. Bu durumda, kuryemiz size paketinizi yeniden göndermek veya yerel bir depodan nasıl alabileceğinize dair net talimatlar bırakacaktır.
Kuryelerimizin çoğu, siparişinizi başarılı bir şekilde teslim etmek için bir imza gerektirebilir, bu nedenle (mümkünse) ürünlerinizin teslim edileceği bir yere ulaşması gerektiğini öneririz. FedEx, Landmark, Yodel, UPS, DHL, Hermes, Parcelforce ve Tuffnells imzaya ihtiyaç duyan kuryeler arasındadır. Royal Mail imza gerektirmeyen kuryeler arasındadır. Siparişinizi hangi kuryenin teslim edeceğini, kargo onayı e-postanızda bulunan takip bağlantılarını kontrol ederek öğrenebilirsiniz. Bir imza olmadan, kurye siparişinizi başarılı bir şekilde teslim edemeyebilir.
Siparişiniz depomuzdan gönderildikten ve size gelmek üzere yolda olduğunda, ilgili kuryenin web sitesinde ilerlemeyi kontrol etmek için tam takip detaylarını içeren bir e-posta güncellemesi alacaksınız. Ayrıca, web sitemizdeki hesabınıza hızlıca giriş yaparak da bunu yapabilirsiniz. Siparişinizi takip etmekte sorun yaşıyorsanız veya teslimat talimatları sağlamak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Alternatif olarak, kurye ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.
FedEx, Landmark, Yodel, UPS, DHL, Hermes, Parcelforce, Tuffnells ve Royal Mail, depomuzdan ürünleri kapınıza göndermek için kullandığımız kuryelerden sadece bazılarıdır. Tüm büyük taşıyıcılarla harika bağlantılarımız sayesinde geniş bir kurye yelpazesine başvurabiliyoruz, bu da size en geniş teslimat seçeneklerini sunmanızı sağlar ve siparişinizi en maliyetli ve zamanında şekilde teslim etmemize olanak tanır.

Ödüllerimiz

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Başa dönüş