Hızlı Kargo Daha Az Bekle, Daha Çok Oyna

Ödeme metodları

Siparişinizi ödemek için çeşitli ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Aşağıda size sunulan çeşitli seçenekler hakkında daha fazla bilgi edinin. Belirli bir ödeme yöntemi veya burada bahsetmediğimiz herhangi bir konuda ek bilgi gerekiyorsa, lütfen buradan bizimle iletişime geçin

 

 • Apple Pay

  Apple Pay basit ve güvenli bir ödeme yöntemidir ve Apple cihazınızda güvenli alışveriş yapmanızı sağlar. Fiziksel kartınızı kullanmak kadar kolay ve hatta daha güvenlidir. Ayrıca, tam ödeme işlemimizi geçmek zorunda kalmadan daha verimli bir alışveriş deneyimi sunar!

  Satın alımınızı yaptığınızda, Apple Pay, size bağlanabilecek işleme ilişkin bilgileri tutmaz, benzersiz şifrelenmiş işleme ilişkin bilgileri kullanır. Bu, kart numaranızın cihazınızda veya Apple sunucularında asla saklanmayacağı anlamına gelir. Bir ödeme yapıldığında, Apple tarafından kart numaralarınız asla paylaşılmaz. Apple Pay satın alımlarımız için bir sınır belirlemedik. Bazı satın almaların 30 £ üzerinde olduğunu anlıyoruz ve sizinle yapacağınız alışveriş deneyimini mümkün olduğunca kolay hale getirmek istiyoruz.

 • Google Pay

  Google Pay, Android cihazınızda güvenli alışveriş yapmanıza olanak sağlayan basit bir ödeme yöntemidir. Fiziksel kartınızı kullanmak kadar kolay ve hatta daha güvenlidir. Ayrıca, tam ödeme işlemimizi geçmek zorunda kalmadan daha verimli bir alışveriş deneyimi sunar! Satın alımınızı yaptığınızda Google Pay, kredi veya banka kartı numaranızı göndermez. Bunun yerine, hesap bilgilerinizi temsil etmek için sanal bir hesap numarası kullanılır ve kart bilgilerinizin güvenli kalmasını sağlar. Kişisel veya kart bilgileri cihazınızda saklanmaz. Google Pay satın alımlarımız için bir sınır belirlemedik. Bazı satın almaların 30 £ üzerinde olduğunu anlıyoruz ve sizinle yapacağınız alışveriş deneyimini mümkün olduğunca kolay hale getirmek istiyoruz.

 • Paypal

  Evet, tüm çevrimiçi siparişler için PayPal'ı kabul ediyoruz.

 • Ödeme Güvenliği

  Endişelenmenize gerek yok! Net World Sports web sitesindeki tüm ödeme ve işlem sayfaları tamamen güvenlidir.

Ödüllerimiz

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Başa dönüş