Alışveriş sepetinizde ürün yok

Yardim

Sıkça sorulan Sorular

Posta ücreti ne kadar?

Posta ücretini ürünün ağırlığına göre belirliyoruz. Bu yüzden posta ücretleri değişebiliyor. Ödeme yaparken adresinize teslimat için hesaplama seçeneği bulunmaktadır.

Aynı gün verilen siparişler için postaya verme süresi ne kadardır?

Aynı gün verilen siparişler için son postaya verme saatimiz 17:15’tir.


Siparişim ne kadar sürede teslim edilir?

Endişelenmeyin. Ürünleriniz için çok uzun beklemeyeceksiniz. Gönderi yaptığımız tüm ülkeler için ekspres kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Bu kargo seçeneği 2-3 gün sürmektedir.

Uluslararası teslimat hizmetiniz var mı?

Evet, dünya genelinde 190 ülkeye gönderi yapıyoruz. Ürünlerinizi seçin ve ödeme kısmına geldiğinizde posta adresinizi yazarak gönderi ücretini görün.

İngiltere’de veya Avrupa Birliğinde yaşıyorsanız, herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi talep edilmeyeceğinden endişelenmenize gerek yok. Uluslararası müşterilerimiz, internet sitemizdeki fiyatların herhangi bir gümrük ücreti içermediğini bilmelidir. Bunlar ülkeye bağlı olarak değişir ve bazı durumlarda siparişinizi aldığınızda bu ek masrafları karşılamanız gerekebilir.


Bir ürünü iade edebilir miyim?

Eğer üründen memnun kalmadıysanız 30 günlük geri iade politikamız bulunmaktadır. Lütfen böyle bir durumda bizimle irtibata geçin. Müşteri hizmetlerimiz herhangi bir sorunu gidermede size yardımcı olacakır.


Geri iade politikanız nedir?

Ürünü geri iade etmeniz gerektiğinde endişelenmenize gerek yok. Bunun için aşağıya adım adım sıralanan bilgilere göz atın.

  • Size geri iade formu göndermeleri için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.
  • Size gönderdiğimiz geri iade formunu da ekleyerek ürünlerinizi orjinal paketine geri yerleştirin.
  • İşlemi tamamlamak için paketi bize geri gönderin.

Paketinizi takip edebileceğiniz bir kargo hizmeti seçmenizi öneririz. Böylece paketinizin nerede olduğunu görebilirsiniz.

Ürünün geri gönderilmesi için gereken posta ücretini kim ödüyor?

Ürünün geri gönderilmesi için gereken posta ücretinden siz sorumlusunuz. Takip hizmeti veren bir kargo şirketini tercih etmenizi özellikle öneririz. Aksi takdirde kayıp herhangi bir ürünün sorumluluğunu almayacağımızı bilmelisiniz.

Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz?

Sizlere seçenek sunmak istediğimiz için aşağıya sıraladığımız değişik ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz

  • Mastercard
  • VISA
  • VISA Debit
  • VISA Electron
  • Maestro
  • Google Pay
  • Apple Pay

Apple Pay nedir?

İyi haber! Artık sitemizde Apple Pay’i bir ödeme yöntemi olarak kabul ediyoruz. Apple Pay son derece basit ve Apple cihazınızdan güvenli ödeme yapmanızı sağlıyor. Banka kartınızı kullanmak kadar basit ve daha güvenli. Apple Pay ile ödemeler daha hızlı ve etkili çünkü son ödeme süreçlerimizin hepsinden geçmenize gerek yok!


Apple Pay güvenli mi?

Sipariş verdiğinizde Apple Pay işlemi size bağlanan hiç bir bilgiyi tutmaz. Böylece kart numaranız ne sizin cihazınıza ne de Apple sunucularına kaydedilmez. Ödeme yapıldığında Apple kart numaranızı iletmez.


Apple Pay ile ödeme yaparken herhangi bir limit var mı?

Apple Pay ile yapılan alışverişler için herhangi bir limitimiz yok. Satın alma işlemlerinin genellikle 20 avronun üzerinde olduğunu biliyoruz ve deneyiminizi olabildiğince kolaylaştırmak istiyoruz.


Apple Pay nasıl kullanılır?

Öncelikle Apple cihazınıza kredi kartınızı eklemelisiniz. Daha sonrası için gereken tüm bilgiyi şu linkten bulabilirsiniz: https://support.apple.com/en-us/HT204506
Bu işlemi tamamladıktan sonra sitemizdeki seçili ürünlerinizi sepetinize eklemeniz yeterli. Ödeme için hazır olduğunuzda kasada Apple Pay butonunu göreceksiniz. Ardından saniyeler içinde siparişinizi verebileceksiniz!


Google Pay nedir?

İyi haber! Artık Google Pay’i bir ödeme yöntemi olarak sitemizde kabul ediyoruz. Google Pay son derece basit ve Android cihazınızdan güvenli ödeme yapmanızı sağlıyor. Banka kartınızı kullanmak kadar basit ve daha güvenli. Google Pay ile ödemeler daha hızlı ve etkili çünkü son ödeme süreçlerimizin hepsinden geçmenize gerek yok!


Google Pay güvenli mi?

Sipariş verdiğinizde Google Pay kredi kartı detaylarınızı korumak için kart numaranızı paylaşmaz ancak bilgilerinizi göstermek için sanal bir numara kullanır. Bilgileriniz cihazınıza asla kaydedilmez.


Google Pay ile ödeme yaparken herhangi bir limit var mı?

Google Pay ile yapılan alışverişler için bir limitimiz yok. Satın alma işlemlerinin genellikle 20 avronun üzerinde olduğunu biliyoruz ve deneyiminizi olabildiğince kolaylaştırmak istiyoruz.


Google Pay nasıl kullanılır?

Öncelikle kredi kartınızı Google cihazınıza eklemelisiniz. Daha sonrası için gereken tüm bilgiyi şu linkten bulabilirsiniz: https://support.google.com/pay/answer/7625055?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=en
Bu işlemi tamamladıktan sonra sitemizdeki seçili ürünlerinizi sepetinize eklemeniz yeterli. Ödeme için hazır olduğunuzda kasada Google Pay butonunu göreceksiniz. Ardından saniyeler içinde siparişinizi verebileceksiniz!