Hızlı Kargo Daha Az Bekle, Daha Çok Oyna

FORZA Mini Hedef Kalesi

(1)
0.9m (3ft) x 0.8m (2.5ft) FORZA Mini Hedef Kalesi. Çocuklar için üretilen bu hafif ve bağımsız kale, ayrıca çocukların hedef alıştırmalarında da kullanılabilir. Standart olarak PVC kale direkleri, temel kilitleme sistemi ve hava koşullarına dayanıklı bir ağ dahildir. Dış mekan kullanımı için uygundur.
 

Sıkça birlikte alınır

FORZA Mini Hedef Kalesi - Çocuklar İçin Hedef Futbol Kalesi

Ebatlar:

 • Kale Boyu (Genişlik x yükseklik) 3ft x 2.5ft (91cm x 76cm)
 • Derinlik - 2ft (0.6m)

Malzeme:

 • Her kale için mevcut olan 2mm UV stabilize HDPE ağ
 • Ağın kenarları takviyelidir
 • Çerçeve, sağlam uPVC’den yapılmıştır

Diğer Özellikler:

 • 1 yıl garanti
 • Temel Kilitleme Sistemi tüm kale bileşenlerini güvenle bir arada tutar
 • Seti tamamlamak için bahçe futbolu ekleyin
FORZA Mini Hedef Kalesi Çocuklar İçin Mükemmel Bir Başlangıç Kalesidir

Bu mini futbol kalesi çocuklar ve gençler için temel hedef kalesidir. 0.9m (3ft) x 0.8m (2.5ft) ebatlarıyla portatif olan bu kale çocukların hedef alıştırmaları için idealdir. Hava koşullarına dayanıklı sağlam PVC’den çocuklar için yapılan bu kale, bahçede sayısız saatler boyunca yapılacak futbol eğlencesi için son derece uygundur. Küçük boyutlu ama büyük kalitedeki bu hedef kalesi, gol atmaya hevesli çocuklara bir başlangıç uygulaması olarak üretilmiştir.

 • 0.9m (3ft) x 0.8m (2.5ft) (depth of 2ft / 0.6m) çocukların ve gençlerin antrenmanları için üretilmiş mini hedef kalesi
 • Hafif ve hava koşullarına dayanıklı uPVC'den imal edilmiş kırılmaz ve dayanıklı çocuk futbol kalesi
 • Kale direklerini birbirine bağlayan ana kilitleme sistemi ile kalenin gücünü arttıracak biçimde tasarlanmıştır.
 • Montaj ve depolama için sökülmesi kolay olan, hafif ve bağımsız mini futbol kalesi
 • Kale, güçlendirilmiş kenarlara sahip 2mm UV stabilize HDPE ağının yanı sıra bağlantı için ağ klipsleriyle birlikte gelir

Mini kale çocuklar için uzun saatler süren bahçe futbolu sunarken aynı zamanda çok yönlü oluşuyla gençler için yüksek kaliteli bir hedef kalesi görevini de üstlenir. FORZA Mini Kale'yi atış antrenmanları yapmak için arka bahçeye yerleştirmek, tüm yaştan oyuncuların nokta atışı yeteneklerini geliştirecektir. Antrenman seanslarınıza biraz zorluk katmak için mini hedef kalesini daha büyük FORZA futbol kalesinin içine yerleştirmeniz yeterlidir. Gerçekten çift yöne sahip bu kale, 5 yaşın altındaki çocuklar tarafından kullanılabileceği gibi, gençlerin atış antrenmanları için de uygundur.

Futbol çılgını çocuklarınızın bitip tükenmez enerjisi bu uzun ömürlü mini futbol kalesine yansır. İster it’s hedef tutturmaya yönelik atışlarla, ister kötü hava koşullarıyla mücadele etsin, bu muhteşem kale çocuklar için yenilmezdir. Hava koşullarına %100 dayanıklı ağ ve PVC kale direkleri sayesinde, mini hedef kalesi tüm yıl boyu arka bahçenizde kurulu bırakılarak tam bir performans sunar.

İlk günden ititbaren kahramanlarının attığı klasik golleri yeniden yaratmaya çalışırken, çocuklarınızın coşkusu yetenekleri ile eşleşmeyebilir. Asla korkmayın, çünkü bu PVC mini futbol kalesinin temel kilitleme sisteminin sunduğu sağlamlık ve güvenlik, hedefe bağlı atışlarda zarar görmeden vuruşlarla baş etmesini sağlar. Tam bir bahçe futbolu deneyimi için, çocuklarınız temel futbol tekniklerini öğrenirken, FORZA Bahçe Futbolu (ayrıca satılır) ağın arkasında yerleşmiş olarak harika görünecek.

Ödüllerimiz

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Başa dönüş