Hızlı Kargo Daha Az Bekle, Daha Çok Oyna

4.9m x 2.1m FORZA MAÇ FUTBOL KALE DİREĞİ

(9)
4.9m (16ft) x 2.1m (7ft) FORZA Maç Futbol Kalesi. Temel kilitleme sistemi, 2mm UV stabilize HDPE kale ağı ve geliştirilmiş arka profil özelliklerine sahiptir. Kurulumu kolay, hava koşullarına dayanıklı bahçe kalesi. Ekleyin Maç Futbolu, 4.9 x 2.1m (16 x 7ft) Hedef Levhası ve/veya Kale Taşıma Çantasıaşağıdaki gerekliler kısmından.

Sıkça birlikte alınır

4.9m (16ft) x 2.1m (7ft) Maç Futbol Kalesi - Çocukla Maçları ve Antrenmanları için PVC Kale

 • 16 x 7 FORZA Maç Futbol Kalesi | Futbol Kalesi

  Çok Yönlü Futbol Kalesi

  Bu futbol kalesi tüm kulübünüzde keyifle kullanmak için mükemmel boydadır. 9 kişilik maçlardan yetişkin antrenmalarına kadar düşünülerek tasarlanmış bu kale hepsi için hizmet verir! 

 • Temel Kilitleme Sistemli Futbol Kalesi | Çocuk Futbol Kalesi

  Temel Kilitleme Sistemi

  Her FORZA kalesinin, çerçeveyi sağlam ve güvenilir tutacak ve sert atışların etkisini absorbe edecek temel kilitleme sistemi vardır

 • Kurulumu Kolay Futbol Kalesi | PVC Futbol Kalesi

  ÇABUK VE KOLAY KURULUM

  FORZA futsal kalesi dakikalar içinde hazır hale gelir ve kurulduktan sonra tüm hava koşullarında bahçede bırakılabilir 

Ebatlar:

 • 16ft x 7ft (4.88m x 2.13m)
 • Taban derinliği – 5.9ft (1.80m)

Malzeme:

 • Gelişmiş arka profilli uPVC'den üretilmiştir
 • Her kale için mevcut 2mm UV stabilize HDPE ağ
 • Ağın kenarları takviyelidir

Diğer Özellikler:

 • Bu kale yıl boyunca dış mekanda kalabilir
 • Kale kolayca taşınabilir ve nakliye için kolayca sökülebilir transported
 • Maç kalesi 1 yıllık garantiyle birlikte gelir
16 x 7 FORZA Maç Futbol Kalesi – Çocuklar ve Yetişkinler İçin Hava Koşullarına Dayanıklı Bahçe Kalesi

Bu çok yönlü futbol kalesi çeşitli yaş gruplarında kullanılmak için uygundur. Çocukların maç günlerinde, yetişkinlerin antrenmanlarında ve hatta çocuklar için büyük bahçe kalesi olarak kullanılabilen bu PVC Maç kalesi portatiftir ve hem iç hem de dış mekanlardaki herhangi bir alanda kullanıma uygundur. Hava koşullarına dayanıklı bu 4.9m (16ft) x 2.1m (7ft) futbol kalesi 9 kişilik maçlar için önemli bir seçenektir.

PVC 4.9m (16ft) x 2.1m (7ft) futbol kalesi için üst düzey bir alternatife ihtiyacınız varsa FORZA Steel42ve FORZA Alu60 çeşitlerimiz 9 kişilik çocuk maçları ve antrenmanları için mükemmel seçeneklerdir. Maç kalesi arka bahçe antrenmanları için idealken, Steel42 ve Alu60 4.9m (16ft) x 2.1m (7ft) futbol kaleleri genç takım maçlarına uygun hale getirilmiş, gelişmiş güç ve dayanıklılık seviyelerine sahip profesyonel bir dokunuş sunmaktadır.

 • 16 x 7 MaçFutbol Kalesi 9 kişilik maçlarda ve antrenmanlarda bahçe kalesi olarak kullanmaya uygundur
 • 16 x 7 kalesi hızlı ve kolay bir şekilde monte edilir, tamamen kurulması birkaç dakika sürer
 • Hava koşullarına tam dayanıklı ve tüm sahalarda kullanıma uygun, yüksek dayanıklı PVC'den üretilmiştir
 • Gelişmiş stabilite için üst geri mekanizmalı temel kilitleme sistemiyle güvenle birleştirilmiş kale çerçevesi
 • 2mm OD HDPE bükümlü kale ağının yanı sıra sağlam ağ klipsleri ve U vidaları dahildir

9 kişilik çocuk futbol maçı kalesinde mükemmel bir yeni sürüm olarak bu 16 x 7 PVC kale, FA Match düzenlemeleri ve BS EN güvenlik standartları ile birlikte tasarlanarak maçlar ve turnuvalarda kullanılmaya uygun hale getirilmiştir. Hafif tasarımı ve sağlam uPVC kale çerçevesiyle, ev futboluna kaliteli bir dokunuş yaparak daha büyük ölçekli bir bahçe kalesi olarak da kullanılabilir. Hava koşullarına dayanıklı olarak tasarlanan kale, dış mekan sahalarda tamamen kurulu olarak tüm yıl boyunca bırakılabilir.

Güçlü PVC kale çerçevesi, temel kilitleme sistemi sayesinde güvenli bir şekilde bir arada tutulur. Bu eşsiz özellik top çarpmalarına karşı aşırı koruma sunarak 16 x 7 futbol kalesinin her baskı altında aynı biçimde sıkıca yerinde durmasını sağlar. Hava koşullarına dayanıklı kale, stabiliteyi güçlendiren ve sağlamlığı arttıran üst derinlik mekanizmasıyla tasarlanmıştır. Temel kilitleme sistemiyle üst geri hareket mekanizması ilk atıştan son atışa kadar kalenin pozisyonunda sağlam durmasını sağlar.

Hafif yüzeyine rağmen yüksek seviyede güçlü olan portatif futbol kalesi yerinden büyük bir kolaylıkla çıkarılıp takılarak hareket ettirilebilir. Birden fazla sahada kullanmak için taşınması kolay portatif kale isteyen koçlar ve kulüpler için mükemmel olan bu az bakım gerektiren kalenin ayrıca birkaç dakika içinde tamamlanan çabuk ve kolay montaj olanağı vardır. 16 x 7 futbol kalesine standart olarak 2mm UV işlemli HDPE kale ağı, ağ klipsleri ve U vidaları dahildir.

16 x 7 FORZA kalemizden daha dayanıklı bir kaleye ihtiyacınız varsa, modellerimizden başka bir yere bakmayın FORZA Steel42 or FORZA Alu60Bu kaleler müşterilerimizden gelen kapsamlı geribildirimler sonrasında tasarlanmıştır. Süper güçlü çelik ve alüminyumdan üretilen kaleler bir üst seviyede stabilite ve sağlamlık sunarlar.

LÜTFEN DİKKAT - Temel kilitleme sistemli diğer boydaki kaleler için lütfen tıklayın buraya.

Ödüllerimiz

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Başa dönüş