Hızlı Kargo Daha Az Bekle, Daha Çok Oyna

4.9m x 2.1m FORZA STEEL42 FUTBOL KALESİ

(5)
42 mm hava koşullarına dayanıklı galvanizli çelikten yapılmış 4.9m (16ft) x 2.1m (7ft) FORZA Steel42 Futbol Kalesi. 3 mm UV stabilizeli HDPE kale ağlı üstün kaliteli 9 kişilik bahçe klaesi. Son derece dayanıklı bir kale.
 

Sıkça birlikte alınır

16 x 7 Steel42 Futbol Kalesi - Çocklar İçin Üstün Kaliteli Futbol Kalesi

Ebatlar

• Kale Büyüklüğü (uzunluk x yükseklik) 16ft x 7ft (4.88m x 2.13m)

• Üst derinlik - 3ft (0.91m)

• Alt derinlik - 6.5ft (1.98m)

Malzeme

• 42 mm kaliteli yuvarlak galvanizli çelikten üretilmiştir

•100 mm file ile, beyaz, dayanıklı 3mm kalınlığında ağ

Diğer Özellikler

• Ağırlık: 40kg / 88lb

• Kaleler portatif oldukları için taşınabilirler fakat hareket ettirmek için 2 kişi gereklidir

• Boru duvarı yaklaşık 2mm kalınlığındadır

• Set Şunlardan oluşur: çelik çerçeve, dayanıklı kale ağı, elastik sicim ağ ekleri ve U vidalar

16 x 7 Steel42 Futbol Kalesi – Çocukların 9 kişilik .antrenman .seansları İçin Çelik ve Üsün Bahçe Kalesi

4.9m (16ft) x 2.1m (7ft) çelik futbol kalesi, büyük yaştaki çocukların kullanımı için tasarlanmış üstün kaliteli bahçe kalesidir. 16ft x 7ft'lik kaleler 9 kişilik maçlar için yönetmeliklere uygun büyüklüktedir ve bu sağlam çelik kalenin bu seviyesi, antrenman seanslarına profesyonel bir dokunuş getirmek için tasarlanmıştır. Çarpıcı siyah galvanizli çelik çerçeve, kalenin hava koşullarına dayanıklı yapısını geliştirirken ve dayanıklılığını sağlamlaştırırken, aynı zamanda devrim niteliğinde ve şık bir kenar görünümü sunar. Gençler için en iyi futbol kalesi olan FORZA Steel42 uzun yıllar kullanılabilir ve hem sağlamlığı hem de hava koşullarına dayanıklılığı sayesinde açık havada bozulmadan bırakılabilir.

  • Büyük çocukların 9 kişilik antrenmanlarında kullanmaları için yüksek güçte 4.9m (16ft) x 2.1m (7ft) üstün kaliteli çelik bahçe futbol kalesi
  • Ultra dayanıklı kale direkleri, 2 mm kalınlıkta boru ile 42 mm galvanizli çelikten imal edilmiştir
  • Tüm hava koşullarında kullanım için UV stabilizeli ve çürümeye karşı dayanıklı 3mm kalınlığında sağlam kale ağı
  • 4.9m (16ft) x 2.1m (7ft) bahçe kalesi hava koşullarına %100 dayanıklıdır ve zarar görmeden açık havada bırakılabilir
  • Çelik boru sistemi kurulum sırasında her hangi bir alete gerek olmadan birbirine kilitlenerek yerine oturur

Gençler için üstün kalitede bir bahçe kalesi olan 4.9m (16ft) x 2.1m (7ft) Steel42, dayanıklı ve güvenilir bir kale elde etmek için en iyi malzemelerden üretilmiştir. Kale çerçevesi yüksek kaliteye sahip 42 mm galvanizli çelikten üretildiğinden çevresel etkenlere ve sert darbelere karşı korunma sağlanmıştır. Yine aynı şekilde, eğilme ve kırılmaya karşı dayanıklı kale direği sayesinde iyi bir maç kalesi olarak kullanılabilir. Hava koşullarına dayanıklı futbol kalesi, hava nasıl olursa olsun bozulmaz ve standart olarak dahil edilen zemin vidaları ile çelik bahçe kalesi, yıl boyunca güvenli bir şekilde zeminde kurulu durabilir.

Tam profesyonel olarak imal edilmiş 16 x 7 çelik kaleye üstün kaliteli ağ dahildir. Ekstra kalın ve güçlü 3 mm HDPE bükümlü ağ, UV işlemli olduğu için son derece sağlam ve hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Siyah çelik kale direklerine geleneksel bir tarz kazandıran beyaz ağ, 16 x 7 kalesine klas bir görünüm kazandırmaktadır. Çelik futbol kalesine güvenli bir şekilde takılması için kullanımı son derece kolay elastik ağ bağları dahil edilmiştir.Bağlantısız tasarımı sayesinde, çelik bahçe kalesi herhangi bir oyun sahasına kurulabilir, iki kişi tarafından kaldırılabilir ve taşınabilir. Son derece güçlü ve dayanıklı, there’s kalenin boru çerçevesi kolayca yerine oturduğundan, kalenin kurulumu sırasında alete gerek yoktur.

LÜTFEN DİKKAT - FORZA Steel42 serisi futbol kaleleri, bahçe kullanımı için tasarlanmış üstün kaliteli kalelerdir. Bu eşsiz ve ustalıkla üretilmiş kaleler üç boyutta mevcuttur. Eğer başka büyüklükte isterseniz lütfen tıklayın. buraya.

Ödüllerimiz

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Başa dönüş