Hızlı Kargo Daha Az Bekle, Daha Çok Oyna

3m x 2m FORZA Maç Futsal Kale Direği

(1)
2mm UV işlemli kale ağı ve hava koşullarına dayanıklı uPVC çerçeveli 3m x 2m FORZA Maç Futsal Futbol Kalesi. Temel kilitleme sistemi ve üst hareket mekanizması. Çabuk kurulabilen bahçe kalesi. Ekleyin Futsal Futbol, 3m x 2m Hedef Levhası ve/veya Kale Taşıma Çantasıaşağıdaki gerekliler kısmından.
 

Sıkça birlikte alınır

3m x 2m Maç Futsal Kalesi - Maçlarda ve Bahçede Kullanmak İçin Futsal Kalesi

Ebatlar:

 • 10ft x 6.5ft (3m x 2m)
 • Taban derinliği – 4ft (1.22m)

Malzeme:

 • Gelişmiş arka profilli uPVC'den üretilmiştir
 • Her kale için mevcut 2mm UV stabilize HDPE ağ
 • Ağın kenarları takviyelidir

Diğer Özellikler:

 • Bu kale yıl boyunca dış mekanda kalabilir
 • Kale kolayca taşınabilir ve nakliye için kolayca sökülebilir
 • Maç kalesi 1 yıllık garantiyle birlikte gelir
3m x 2m FORZA Maç Futsal Futbol Kalesi – Futsal Maçları ve Bahçe Kalesi Olarak Resmi Boyutta PVC Kale

Resmi yönetmelik boyutlarına uygun olan bu 3m x 2m PVC futbol kalesi futsal maç günlerinde ve turnuvalarda kullanmak için mükemmeldir. Çok yönlü oluşu onun ayrıca bahçede yapılan futsal antrenmaları için de kullanılmasına olanak tanır. Hava koşullarına dayanıklı portatif kale yıl boyunca düzenli kullanımlar için mükemmeldir ve tüm alanlarda yıl boyu kullanılabilir. Hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından kullanıma uygun bu kale, futbolun devrimci bir türünü oynamanın en yenilikçi yoludur.

 • FA maç yönetmeliklerine uygun ve aynı zamanda bir bahçe kalesi olabilen 3m x 2m tam boyutlu futsal futbol kalesi
 • Sağlam bir gelişmiş sırt profilinin yanı sıra üstün stabilite sağlayan temel kilitleme sistemi
 • Baştan sona sadece birkaç dakika süren hızlı ve kolay kale montaj süreci
 • Kale çerçevesi, tamamen hava koşullarına dayanıklı, taşınabilir, sağlam ama hafif PVC'den yapılmıştır
 • Bükümlü 2mm kalınlığında HDPE ağ standart olarak kaleyle birlikte gelir ve yine aynı şekilde ağ klipsleri ve zemin U vidaları da pakete dahildir

Çok yönlü 3m x 2m futsal kalesi çeşitli kullanımlar için uygundur. Yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için de bahçe kalesi olarak kullanılabilen, yönetmeliklere uygun boyutlardaki kale FA Maç yönetmeliklerine ve BS EN güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır ve tam teşekküllü futsal maçlarında ve kapalı ve açık sahalardaki turnuvalarda kullanım için mükemmeldir. Etkilere karşı kusursuz koruma seviyeleri sunan, tamamen hava koşullarına dayanıklı kale, tüm koşullarda kullanım sağlayarak yıl boyunca kullanım olanağı sunar.

Stabilite ve sağlamlık için tasarlanan 3m x 2m futsal futbol kalesi, son teknoloji ürünü bir temel kilitleme sistemine sahiptir. Sistem, PVC kale çerçevesinin kullanım boyunca sıkıca sabit kalmasını sağlar ve bu da kale yapısını sert atışlara karşı korur. Son derece sağlam ve hava koşullarına dayanıklı olan PVC futsal kalesi, stabiliteyi daha da arttıran üst hareket mekanizmasıyla tasarlanmıştır. Kurulumu dakikalar alan 3m x 2m futsal kalesi hızlı ve kolay montaj ve demontaj sunar.

Oldukça hafif ve güçlü olan PVC kale, taşınabilir ve taşıması çok kolaydır. Direkler bir kişi tarafından kaldırılabildiği için birden fazla sahada oynayan futsal takımları ve antrenörler için en iyi kale budur. Ayrıca futsal için portatif futbol kalesi, tüm maçlardan sonra kaleyi kaldırmak istemeyen kulüplere kolaylık sağlayarak, don’t yıl boyunca zarar görme endişesi olmadan açık havada bırakılabilir. 2mm UV stabilize HDPE bükümlü kale ağının yanı sıra ağ klipsleri ve kalenin güvenle sabitlenmesi için zemin U vidaları da paketin tamamına dahildir.

LÜTFEN DİKKAT - 3m x 2m FORZA Maç Futsal Futbol Kalesi sunulan diğer boyutlarla birlikte FORZA maç kalesi aralığından bir tanesidir. FORZA PVC kalelerimizin geri kalanını bulabilirsiniz. burada.

Ödüllerimiz

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Başa dönüş