Hızlı Kargo Daha Az Bekle, Daha Çok Oyna

3m x 2m FORZA Futsal Futbol Kale Direği

(4)
Temel kilitleme sistemli 3m x 2m FORZA Futsal Futbol Kalesi. 2mm UV işlemli HDPE kale ağı ve dayanıklı uPVC kale direkleri. Bahçe kalesinin montajı kolaydır. Ekleyin Pro Futsal Futbol, 3m x 2m Hedef Levhası ve/veya Kale Taşıma Çantasıaşağıdaki gerekliler kısmından.
 

Sıkça birlikte alınır

3m x 2m PVC Futsal Futbol Kalesi - Futsal Oyunları İçin Bahçe Kalesi

Ebatlar:

• Kale Boyu (Uzunluk x yükseklik):  10ft x 6.5ft / 3m x 2m

• Taban derinliği 4ft (1.22m)

Malzeme:

• Her kale için mevcut 2mm UV stabilize HDPE futbol ağı

• Ağın kenarları takviyelidir

• Çerçeve sağlam uPVC'den yapılmıştır uPVC

Diğer Özellikler:

• 1 yıl garanti

• Paket büyüklüğü (Uzunluk x genişlik x yükseklik): 117cm x 27cm x 20cm

• Paket ağırlığı: 13kg / 28lbs

3m x 2m FORZA Futsal Futbol Kale Direği - Mevzuata Uygun Büyüklükte PVC Bahçe Futsal Kalesi

There’s Hızlı tempolu futsal oyununu arka bahçenize getirmenin 3m x 2m'lik FORZA futsal futbol kalesinden daha iyi bir yolu yoktur. Futsal ve futbol arasında bir tanesi de kalelerin büyüklüğü olmak üzere birçok fark vardır. 3m x 2m futsal kalesi uluslararası yönetmelik için kabul görmüş bir boyuttur ve temel kilitleme sistemine sahip, hava koşullarına dayanıklı PVC'den yapılmıştır. Bu futsal kalesi arka bahçenizdeki küçük maçlar için mükemmeldir.

  • Küçük ebatta, resmi yönetmeliğe uygun 3m x 2m boyutunda, bahçe kullanımıza uygun futsal futbol kalesi.
  • Futsal kalesi, dayanıklılığı ve sağlamlığı arttıran temel kilitleme sistemine sahiptir
  • Futsal futbol kalesinin tam kurulumu bir kaç dakika içinde hızla ve kolayca gerçekleşir
  • Hava koşullarına dayanıklı uPVC futsal kale direkleri, top çarpmalarına karşı koyabilecek sağlamlıktadır
  • Hava koşullarına ve çürümeye dayanıklı 2mm UV stabilize bükümlü ağ içerir

Yüksek dayanıklılıkta PVC kullanılarak yapılan futsal kale çerçevesi inanılmaz derecede sağlamdır ve arka bahçenizdeki sayısız futsal karşılaşması ve antrenman seanslarını idare edebilir. Futsal için tamamen hava koşullarına dayanıklı uPVC futbol kalesi, kötü hava koşullarında paslanma ve korozyona uğramadan tüm yıl boyunca tamamen kurulu kalabilir. Asıl yapısını kullanıldığı süre boyunca koruyan 3m x 2m futsal futbol kalesi, çocuklar için her hava koşuluna uygun mükemmel bir bahçe kalesidir. Zorlu koşulların ele alınmasında becerikli 2mm HDPE bükümlü kale ağı hava koşullarına dayanıklı bir yüzey elde edilmesi için UV işleminden geçirilmiştir.

FORZA bahçe kalelerine özgü yenilikçi bir özellik olan temel kilitleme sistemi, futsal futbol gol direklerinin ağır çarpışmaların ağırlığı altında bile güvenli bir şekilde yerinde kalmasını sağlar. Sağlam PVC çerçeve birbirine bağlanarak kalenin sağlamlığını korur ve uzun yıllar boyunca yüksek seviyede performans gösterme yeteneğini arttırır. Temel kilitleme sistemi, bağımsız 3m x 2m futsal futbola sağlam bir tasarım sağlarken, hafifliğiyle taşımada kolaylık sunar. Çeşitli alanlarda kullanılabilen, futsal için en iyi PVC futbol kalesi.

3m x 2m futsal futbol kalesinin tam kurulumu yalnızca birkaç dakika sürer. Kolaylık ve montaj rahatlığıyla bir göz açıp kapayıncaya kadar, çocuklarınız için tam olarak kurulmuş futsal bahçe kaleniz olacak. Çok yönlü futbol futsal kalesi, altenatif bir aile kalesi olmanın yanı sıra temel beceri ve niteliklerin öğrenilmesi için de kullanılabilir. Bahçedeki futsal oyunarı için ihtiyacınız olan tam bir futbol kalesi için gereken temel kilitleme sistemi, son derece sağlam PVC direkler ve bükümlü, HDPE UV işlemli kale ağının yanı sıra ağ klipsleri ve U vidaları da mevcuttur.

LÜTFEN DİKKAT - Bu 3m x 2m FORZA Futsal Futbol Kale Direği, FORZA Futbol Kale ailesinden yalnızca bir tanesidir. Değişik boyutlardaki temel kilitleme sistemli çeşitli futbol kalelerinin hepsiniburada.

Ödüllerimiz

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Başa dönüş