Hızlı Kargo Daha Az Bekle, Daha Çok Oyna

3.7m x 1.8m FORZA STEEL42 FUTBOL KALESİ

(10)
42 mm gazlvanizli çelikten yapılmış 3.7m (12ft) x 1.8m (6ft) FORZA Steel42 Futbol Kalesi. 3 mm HDPE UV işlemli kale ağı dahil üstün kaliteli bahçe kalesi. Son derece sağlam ve hava koşullarına dayanıklı kale.
 

Sıkça birlikte alınır

3.7m (12ft) x 1.8m (6ft) Steel42 Futbol Kalesi - Çocuklar İçin Üstün Kaliteli Mini-Futbol Bahçe Kalesi

Ebatlar

• Kale Büyüklüğü (uzunluk x yükseklik) 12ft x 6ft (3.66m x 1.82m)

• Üst derinlik 3ft (0.91m)

• Alt derinlik of 6ft (1.82m)

Malzeme

• 42 mm kaliteli yuvarlak galvanizli çelikten üretilmiştir

• 100 mm file ile, beyaz, dayanıklı 3mm kalınlığında ağ

Diğer Özellikler

• Ağırlık: 32kg / 70lb

• Kaleler portatif oldukları için taşınabilirler fakat hareket ettirmek için 2 kişi gereklidir

• Boru duvarı yaklaşık 2mm kalınlığındadır

• Set Şunlardan oluşur: çelik çerçeve, dayanıklı kale ağı, elastik sicim ağ ekleri ve U vidalar

12 x 6 FORZA Steel42 Futbol Kalesi – Çocuklar İçin Galvanizli Çelikten Yapılmış Temel Bahçe Kalesi

Mini futbol kalesi kullanımında resmi büyüklük düzenlemelerine uygun olan bu 3.7m (12ft) x 1.8m (6ft) çelik futbol kalesi, yetenekli çocuklara en iyi deneyimi sağlamak için tasarlanmış birinci sınıf bir bahçe kalesidir. Yüksek dayanıklılıktaki kale direkleri geleneksel kalelerden keskin bir ayrım gösteriyor ve siyah renkteki cilasıyla yenilikçi bir dokunuş sergiliyor. Bu üstün kaliteli futbol kalesi tutarlılık ve kalitenin yanı sıra yıl boyunca açık havada kalabilmesi sayesinde rahatlık da sunar.

  • Mini futbol için yönetmelik boyutlarına uygun olarak tasarlanmış, çocuklar için üstün kaliteli 3.7m (12ft) x 1.8m (6ft) çelik futbol kalesi
  • 2 mm kalınlığında boru duvarlarına sahip, dayanıklı 42 mm galvanizli çelikten yapılmış güçlü kale çerçevesi
  • Tüm hava koşullarına dayanıklı UV stabilizeli, dayanıklı 3mm kalınlığında bükümlü HDPE kale ağı
  • Uzun yıllar boyunca zarar görmeden açık havada kalabilen, %100 hava koşullarına dayanıklı bahçe kalesi
  • Herhangi bir alete ihtiyaç duymadan, çelik boruların birbirine sabitlenmesi ve yerine oturtulmasıyla yapılan kurulum

3.7m (12ft) x 1.8m (6ft) bahçe kalesi, çocuklara birinci sınıf bir futbol kalesi sunmak için son derece yüksek güçlülükte olan bir tanesidir. Düz kale direği son derece güçlüdür ve vuruşların sertliği altında eğilmez ve maç boyunca pozisyonunu korur. Sert 42mm galvanizli çelikten imal edilmiş olan kale çerçevesi, dış mekanlarda kullanıldığında pas ve çürümeye karşı koruma için hava koşullarına dayanıklı olmasının yanı sıra en yüksek kalitededir. Alt çerçeveyi yumuşak bir zemine sağlam bir şekilde sabitlemek için bu çelik kaleye U vidaları dahildir.

Sağlam ve dayanıklı çelik kale direklerinin yanı sıra, piyasadaki en iyi bahçe kalesidir. Pakete dahil ekstra kalınlıktaki dayanıklı 3mm HDPE bükümlü kale ağı, çürümeye karşı koruma sağlarken, uzun ömürlü olması hava koşullarına dayanması için UV stabilize işleminden geçmiştir. Kalenin üzerindeki klasik beyaz renk, 2.4m (8ft) x 1.8m (6ft) futbol kalesine stil kazandırmaktadır. Elastik ağ bağları, ağın güvenle ve kolayca takılması için pakete dahil edilmiştir. Tüm oyun sahalarında kullanıma uygun, son teknoloji ürünü bağımsız futbol kalesi, sağlamlığını dayanıklılığını korurken aynı zamanda iki kişi tarafından taşınabilecek kadar portatiftir. Boru şeklindeki çerçeve, kaleyi monte ederken yerine kilitlenerek herhangi bir alete olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

LÜTFEN DİKKAT - FORZA Steel42 serisi futbol kaleleri, bahçe kullanımı için tasarlanmış üstün kaliteli kalelerdir. Bu eşsiz ve ustalıkla üretilmiş kaleler üç boyutta mevcuttur. Eğer başka büyüklükte isterseniz lütfen tıklayınburaya.

Ödüllerimiz

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Başa dönüş