Hızlı Kargo Daha Az Bekle, Daha Çok Oyna

3.7m x 1.8m FORZA MAÇ FUTBOL KALE DİREĞİ

(9)
Temel kilitleme sistemli 3.7m (12ft) x 1.8m (6ft) FORZA Maç Futbol Kalesi. Hava koşullarına dayanıklı uPVC bahçe kalesinin 2mm UV işlemli stabilize ağı ve üst hareket mekanizmasıyla kurulumu kolaydır. Ekleyin Maç Futbolu, 3.7 x 1.8m (12 x 6ft) Hedef Levhası ve/veya Kale Taşıma Çantası aşağıdaki gerekliler kısmından.
 

Sıkça birlikte alınır

3.7m (12ft) x 1.8m (6ft) Maç Futbol Kalesi - PVC Yönetmelik Boyunda Mini Futbol Kalesi

Ebatlar:

 • 12ft x 6ft (3.66m x 1.82m)
 • Taban derinliği - 4ft (1.22m)

Malzeme:

 • Gelişmiş arka profilli uPVC'den üretilmiştir
 • Her kale için mevcut 2mm UV stabilize HDPE ağl
 • Ağın kenarları takviyelidir

Diğer Özellikler:

 • Bu kale yıl boyunca aşınma korkusu olmadan dış mekanda kalabilir
 • Kale kolayca taşınabilir ve nakliye için kolayca sökülebilir
 • Maç kalesi 1 yıllık garantiyle birlikte gelir
12 x 6 FORZA Maç Futbol Kalesi – PVC Yönetmeliği Boyutunda, Bahçe Kalesi Olarak Mini Futbol Kalesi

3.7m (12ft) x 1.8m (6ft), çocukları spora alıştırmak için tasarlanmış, resmi yönetmeliklere uygun mini futbol kalesi büyüklüğüdür ve futbolun küçük ebattaki versiyonudur. Bu PVC 12 x 6 maç kalesi turnuvalar ve maçlarda uzun süreli kullanım için hava koşullarına dayanıklı ve sağlam bir seçenektir. 3.7m (12ft) x 1.8m (6ft) FORZA Maç portatif ve çok yönlüdür. Çocuklar için bahçe kalesi de olmak üzere tüm oyun alanlarında kullanılabilir.

Arka bahçe için PVC 3.7m (12ft) x 1.8m (6ft) Maç futbol kalelerimize bir alternatif olarak FORZA Steel42 and FORZA Alu60 kaleleri.Mini futbol maçları ve antrenman seansları için mükemmel olan 3.7m (12ft) x 1.8m (6ft) çelik ve alüminyum kalesi, düzenli kullanım için olağanüstü dayanıklılık ve güç için tasarlanmış profesyonel kalitede bir futbol kalesidir.

 • Resmi turnuvaların yanı sıra bahçe kullanımı için yönetmeliğe uygun 12ft x 6ft boyutunda mini futbol kalesi
 • Kalenin çabuk ve kolay kurulumu sayesinde kale birkaç dakika içinde tamamen hazır olur
 • Stabiliteyi sağlamak için kalenin temel kilitleme sistemi ve üst hareket mekanizması vardır
 • Açık havada bırakıldığında çürümeye ve aşınmaya karşı koruma sağlayan %100 hava koşullarına dayanıklı sert PVC kale direkleri
 • Standart olarak yüksek kaliteli 2mm HDPE OD bükülü kale ağının yanı sıra ağ klipsleri ve zemin için U vidaları dahildir

FA Maç yönetmeliklerine BS EN güvenlik standartlarına uygunluğundan dolayı, 12 x 6 mini futbol kalesi gençlerin maçlarında ve turnuvalar sırasında merkezi bir aşamaya geçmek için mükemmel bir yer alır. Sağlam oluşu çocuklar için bir bahçe kalesi olarak kullanılmasına izin vererek, çocuklara mücadelelerde yüksek kalite sunar. %100 hava koşullarına dayanıklı tasarım, çok kullanımlı futbol kalesi aynı zamanda yüksek hedefler için mücadele ederken gerekli tutarlılığı sağlamak için yıl boyunca bir eğitim kalesi olarak da kullanılabilir.

12 x 6 futbol kalesinin en önemli özelliği temel kilitleme sistemidir. Bu ileri teknoloji sistemi, direkleri sağlamlaştırılmış bir güçle birleştirerek, sert etkileri karşılamasını sağlar. PVC kale çerçevesi, her koşulda kalenin biçimini koruyan temel kilitleme sistemi sayesinde hava koşullarına dayanıklı ve sağlamdır. Kale ayrıca, mini futbol maç kalesinin sağlamlığını ve dayanıklılığını arttıran üst derinliğe sahiptir.

Hafif olarak tasarlanmış bir ürün olarak PVC kale çerçevesi portatiftir ve bir kişi taşıyarak yerine oturtabilir. 12 x 6 kalesinin kurulumu çabuk ve kolaydır. Kurulum işleminin tamamlanması yalnızca birkaç dakika sürer. Portatif olmasına karşın son derece sağlam olan hava koşullarına dayanıklı çocuk futbol kalesi, dış mekanda bozulmadan tamamen kurulu durumda bırakılabileceği için üstün kolaylık sunar. Kalitesinin yanı sıra değeri de yüksek olan kaleye 2mm hava koşullarına dayanıklı ağ, klipsler ve zemin için U vidaları dahildir.

LÜTFEN DİKKAT - 12 x 6 FORZA Maç Futbol Kalesi diğer boyutları da kapsayan geniş bir yelpazenin parçasıdır. Tüm FORZA PVCkalelerimiz burada bulunabilir here.

Ödüllerimiz

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Başa dönüş