Hızlı Kargo Daha Az Bekle, Daha Çok Oyna

3.7m x 1.8m FORZA FUTBOL KALE DİREĞİ

(306)
3.7m (12ft) x 1.8m (6ft) FORZA Temel kilitleme sistemli Futbol Kale Direği. Bahçe kullanımı için hava koşullarına dayanıklı uPVC direkler ve 2mm UV stabilize HDPE bükülü kale ağı. Kurulumu kolay. Ekleyin Antrenman Futbolu, 3.7 x 1.8m (12 x 6ft) Hedef Levhası ve/veya Kale Taşıma Çantası aşağıdaki gerekliler kısmından.
 

Sıkça birlikte alınır

3.7m (12ft) x 1.8m (6ft) FORZA Futbol Kale Direği - Yönetmelik Boyunda Mini Futbol Kalesi

Ebatlar:

• Kale Boyu (Uzunluk x yükseklik): 12ft x 6ft / 3.66m x 1.82m

• Taban derinliği 4ft (1.22m)

Malzeme:

• Her kaleyle birlikte 2mm UV stabilize HDPE ağ

• Ağın kenarları takviyelidir

• Çerçeve, sağlam uPVC'den yapılmıştır

Diğer Özellikler:

• 1 yıl garanti

• Paket boyu (Uzunluk x genişlik x yükseklik): 117cm x 27cm x 20cm / 46 inç x 10 inç x 7 inç

• Paket ağırlığı: 14kg / 30.8lbs

3.7m (12ft) x 1.8m (6ft) FORZA Futbol Kalesi – Bahçe Oyunları İçin PVC Min Futbol Kalesi

3.7m (12ft) x 1.8m (6ft)ebatlarındaki resmi yönetmelik büyüklüğüne uygun bu mini futbol kalesi, çocuklar için nihai PVC kaledir. Mevcut en iyi malzemelerden yapılmış olan ve hava koşullarına dayanıklı futbol kalesi, yıl boyunca bahçe futbolu oyunları ve gençlere antrenman seansları sağlamak için tasarlanmıştır. Hafif ve oldukça dayanıklı olan 12 x 6 bahçe kalesi, üstün sağlamlık için temel bir kilitleme sistemine sahiptir.

  • Mini futbol için yönetmeliğe uygun boyda 3.7m (12ft) x 1.8m (6ft) futbol kalesi, ..ocuklar tarafından bahçede kullanmak için mükemmel
  • Kullanım boyunca güç, stabilite ve sağlamlık sunmak için özel kilitleme sistemi
  • Hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilen futbol kalesi çerçevesinin tam kurulumu dakikalar alır
  • Yüksek sağlamlıktaki ve hava koşullarına dayanıklı uPVC kale çerçevesi yüksek hızda gelen etkileri kolaylıkla absorbe eder
  • Birinci sınıf performans ve hava şartlarına karşı koruma için 2mm bükümlü UV korumalı kale ağı dahildir

Sağlam PVC kale çerçevesi, yıl boyunca tutarlı oyunlar ve antrenmanlar için idealdir ve sağlam biçimde, hava koşullarına dayanıklılık ile yapılmıştır. Faktörlerin etkisiyle başa çıkmakta usta, çocuklar için tamamen hava koşullarına dayanıklı futbol kalesi, tüm yıl boyunca dış mekanda depolamaya uygundur ve kullanımdan sonra kaleyi kaldırıp depoalam ihtiyacını ortadan kaldırır. Güçlü PVC kale direkleri, tüm hava koşullarına dayanıklı 2mm UV işlemli bükümlü ağ ile tamamlanır.

Yüksek dayanıklılık ve sağlamlık için, bahçe kalesinin sahip olduğu en son teknoloji ürünü temel kilitleme sistemi, yapının bütünlüğünü koruyarak sağlamlığını arttırır. Yeni PVC direkler, kolayca kilitlenir ve atışlardan kaynaklanan ağır etkilere dayanma yetenekleriyle sağlam bir futbol kalesi sunmak için bağlanırlar. Bu temel kilitleme sistemi, bağımsız portatif futbol kalesine hafif ve kolay kaldırılabilir bir yüzey sağlarken esnekliği ve gücü arttırır.

12 x 6 FORZA futbol kalesinin en önemli özelliği şaşırtıcı derecede hızlı ve kolay montajıdır. PVC bahçe kalenizin baştab sona kurulumu dakikalar alır ve anında kullanıma hazır hale gelir. Çocuklar için mini futbol antrenman kalesi olarak kullanım amacına uygunken, aynı zamanda aile futbolu hedefi olarak çifte görevi üstlenerek çok yönlülüğüyle, çeşitli yaş grupları tarafından ve çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Temel bir kilitleme sistemi, güçlü PVC direkler ve bükümlü bir HDPE ağına sahip olan kaleye tüm bağlantı parçaları ve aksesuarlar, kolay kurulum için dahil edilmiştir.

LÜTFEN DİKKAT - 3.7m (12ft) x 1.8m (6ft) FORZA Futbol Kale Direği, FORZA Futbol Kale ailesinin yalnızca bir parçasıdır. Seçmek için temel kilitleme sistemli çeşitli boylardaki diğer kaleleri burada.

Ödüllerimiz

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Başa dönüş