Hızlı Kargo Daha Az Bekle, Daha Çok Oyna

2.4m x 1.8m FORZA FUTBOL KALE DİREĞİ

(334)
2.4m (8ft) x 1.8m (6ft) FORZA Futbol Kale Direği. Temel kilitleme sistemli ve hava koşullarına dayanıklı uPVC kale direği. 2mm UV stabilize HDPE bükümlü kale ağı. Bahçe kullanımı için montajı kolaydır. Ekleyin Antrenman Futbolu, 2.4m (8ft) x 1.8m (6ft) Hedef Levhası ve/veyaKAle Taşıma Çantasıaşağıdaki gereklilerden.
 

Sıkça birlikte alınır

2.4m (8ft) x 1.8m (6ft) FORZA Futbol Kale Direği - Yüksek Güçte PVC Bahçe Kalesi

Ebatlar:

• Kale Büyüklüğü (Uzunluk x yükseklik): 8ft x 6ft / 2.44m x 1.82m

• Taban derinliği 4ft (1.22m)

Material:

• Her kale ile 2mm UV stabilize HDPE ağ

• Ağın kenarları takviyeli

• Çerçeve sağlam uPVC'den yapılmıştır

Diğer Özellikler:

• 1 yıl garanti

• Paket Büyüklüğü (Uzunluk x genişlik x yükseklik): 117cm x 27cm x 20cm / 46 inç x 10 inç x 7 inç

• Paket ağırlığı: 11kg / 24.2lbs

2.4m (8ft) x 1.8m (6ft) FORZA Futbol Kalesi – Hava Koşullarına Dayanıklı Üretilmiş PVC Bahçe Kalesi

2.4m (8ft) x 1.8m (6ft) ebatlarıyla, bu güçlü PVC futbol kalesi, coşkulu çocuklar için bahçe futbolunu bir üst seviyeye çıkarmanın en iyi yoludur. Dayanıklılık, hassasiyet ve olağanüstü hava koşullarına dayanıklı performans sunmak için en yeni malzemeleri içeren uzun ömürlü ancak hafif bahçe kalesi, çocuklarına yüksek kalitede bir kale arayan aileler için değerli bir yatırımdır.

  • 2.4m (8ft) x 1.8m (6ft) futbol kalesi çocukların arka bahçe oyunları ve antrenman seansları için tasarlanmıştır
  • Tüm FORZA futbol kalelerinde mevcut olan eşsiz temel kilitleme sistemi
  • Kurulumu çabuk ve kolay olan hafif kale çerçevesi birkaç dakika içinde hazır olur
  • Güçlü uPVC kale çerçevesi sağlamlığı, güvenliği ve hava koşullarına dayanıklılığı sağlar
  • Bükümlü 2mm UV stabilize kale ağı standart olarak gelir ve aşınmaya karşı korunmalıdır

PVC kale direkleri sağlam ve hava koşullarına dayanıklı özellikleriyle yıl boyunca kullanıma uygundurlar. Parçaları mücadele yeteneğine sahip bu hava koşullarına dayanıklı futbol kalesi, kalitesini gösteren bir kolaylık sağlayarak tüm yıl boyunca dış mekanda kurulu bırakılabilir. Sert kale çerçevesinin yanı sıra, 2mm UV stabilize edilmiş HDPE bükülü kale ağı, kötü hava koşullarında genellikle çürümeye ve yıpranmaya karşı yüksek seviyede koruma sağlayan bir ağdır.

Kalenin eşsiz kilitleme sistemi daha fazla güç ve denge için oyun boyunca dik durmasını sağlar. Birbirine bağlanarak kolayca yerlerine yerleştirilen PVC kale direkleri sert vuruşları rahatlıkla karşılayabilir. Temel kilitleme sistemi, portatif futbol kalesinin hafif kalmasını ve kolayca kaldırılmasını sağlarken dayanıklılığı ve gücü arttırır.

2.4m (8ft) x 1.8m (6ft) FORZA futbol kalesinin kilit özelliği çabuk ve kolay kurulumudur. PVC kalesinin tam olarak kurulumu dakikalar içinde tamamlanır ve hemen harekete geçmek isteyen çocuklara mükemmel bir bahçe oyunu sunar. Çocukların antrenman kalesi olmasının yanı sıra aile oyunlarında da kullanılması, çok yönlü özellikleriyle bu kaleyi diğerlerinden ayırır. PVC kale direkleri ve hava koşullarına dayanıklı bükümlü ağın yanı sıra güçlü ağ klipsleri ve sabitleyici zemin vidaları kolay kurulum için pakete dahildir.

LÜTFEN DİKKAT - 8 x 6 FORZA Futbol Kalesi, FORZA Futbol Kalesi ailesinden yalnızca bir tanesidir. Seçilebilecek değişik boylarda temel kilitleme sistemli futbol kaleleri mevcuttur. here.

Ödüllerimiz

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Başa dönüş