Hızlı Kargo Daha Az Bekle, Daha Çok Oyna

2.4m x 1.8m FORZA STEEL42 FUTBOL KALESİ

(10)
2.4m (8ft) x 1.8m (6ft) FORZA Steel42 Futbol Kalesi. 3 mm bükümlü HDPE ağlı 42 mm galvanizli çelik kale direği. Çocuklar için güçlü, düz bir üst direkle üstün kaliteli, hava koşullarına dayanıklı bahçe kalesi.
 

Sıkça birlikte alınır

2.4m (8ft) x 1.8m (6ft) Steel42 Futbol Kalesi - Üstün Kaliteli Çocuk Bahçe Kalesi Satışta

Boyutlar:

• Kale Büyüklüğü (uzunluk x yükseklik) 8ft x 6ft (2.44m x 1.82m)

• Üst derinlik 2ft (0.61m)

• Alt derinlik 4ft (1.22m)

Malzeme:

• 42 mm kaliteli yuvarlak galvanizli çelikten üretilmiştir

• 100 mm file ile, beyaz, dayanıklı 3mm kalınlığında ağ

Diğer Özellikler:

• Ağırlık: 22kg / 55lb

• Kaleler portatif oldukları için taşınabilirler fakat hareket ettirmek için 2 kişi gereklidir

• Boru duvarı yaklaşık 2mm kalınlığındadır

• Set Şunlardan oluşur: çelik çerçeve, dayanıklı kale ağı, elastik sicim ağ ekleri ve çapa U dübeller

2.4m (8ft) x 1.8m (6ft) FORZA Steel42 Futbol Kalesi – Çocukların Futbol Antrenmanları İçin Üstün Kalitede Galvanizli Çelikten Futbol Kalesi

Uzmanlıkla tasarlanmış ve bahçe futboluna yenilikçi bir deneyim getiren 2.4m (8ft) x 1.8m (6ft) FORZA Steel42 Futbol Kalesi, yüksek kaliteli bir bahçe kalesidir. Yüksek kaliteli çelikten yapılmış son teknoloji ürünü çocuk kalesi, üstün niteliklerini vurgulayan estetiğiyle birlikte son derece dayanıklıdır. Galvanizli çelik iskelet sayesinde pasa ve çürümeye karşı korunan, hava koşullarına dayanıklı futbol kalesi ilk günkü yeniliğini koruyarak tüm yıl boyunca açık havada bırakılabilir.

  • Çocukların kullanımı için birinci sınıf 2.4m (8ft) x 1.8m (6ft) FORZA futbol bahçe kalesi
  • Çerçeve, 2mm kalınlığında boru duvarları ile ağır yüke uygun ve yüksek güçte 42mm galvanizli çelikten yapılmıştır
  • Uzun ömürlü, tüm hava koşulllarına dayanıklı olması için UV işlemli, ekstra kalın 3mm bükümlü OD HDPE kale ağı
  • Hava koşullarına dayanıklı kale, hasar görmeden dış mekanda kurulu olarak bırakılabilir
  • Sert ve çelik kale direkleri, daha fazla sağlamlık için, yerlerine kilitlenmeden önce biraraya getirildiklerinden, herhangi bir alete ihtiyaç duyulmaz

Çocuklara yönelik bu birinci sınıf bahçe kalesi inanılmaz derecede sağlam ve güvenlidir. Portatif futbol kalesini hareket ettirmeye gerek kalmadan krosbar ribauntu sunan profesyonel bir maç günü kalesidir. Birinci sınıf kalitede 42 mm galvanizli çelikten imal edilen dayanıklı kale direkleri, sert hava koşullarının yanı sıra en zorlu darbelere karşı da oldukça güvenilirdir. Rahatlık konusunda rakipsiz olan çelik futbol kalesi, tüm yıl boyunca pas veya aşınmaya neden olmadan açık havada bırakılmak üzere tasarlanmıştır. Kale çerçevesinin zemine sağlamca tutturulmasını sağlayan U vidaları pakete dahildir.

Üstün kalitedeki 2.4m (8ft) x 1.8m (6ft) çelik futbol kalesi, kale çerçevesinin gösterdiği eşsiz güç ve kaliteyi tamamlayan kale ağıyla birlikte gelmektedir. Ekstra kalın 3mm OD HDPE bükümlü kale ağı, tüm hava koşullarında üstün performans gçstermek için UV işleminden geçirilmiştir ve son derece dayanıklıdır. Ağın hızlı ve kolay bağlanması için elastik bantlar pakete dahil edilmiştir. Yıl boyu kullanım için mükemmel olan birinci sınıf bahçe kalesi, tüm sahalarda kullanılabilirken, bağımsız tasarımı sayesinde iki kişi tarafından kaldırılıp taşınabilir. Tüp biçimindeki kale çerçevesi başparmakla çevrilen düğmelerle kilitlenerek yerine oturduğundan, kurulum sırasında başka alete gerek yoktur.

LÜTFEN DİKKAT - FORZA Steel42 serisi futbol kaleleri, bahçe kullanımı için tasarlanmış üstün kaliteli kalelerdir. Bu eşsiz ve ustalıkla üretilmiş kaleler üç boyutta mevcuttur. Eğer başka büyüklükte isterseniz lütfen tıklayınburaya.

Ödüllerimiz

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Başa dönüş