Hızlı Kargo Daha Az Bekle, Daha Çok Oyna

2.4m x 1.2m FORZA MAÇ FUTBOL KALE DİREĞİ

(3)
Hava koşullarına dayanıklı uPVC’den yapılmış, temel kilitleme sistemli 2.4m (8ft) x 1.2m (4ft) FORZA Maç Futbol Kale Direği. Kurulumu kolay kalenin 2mm UV stabilize HDPE ağı ve üst kısımda geri hareket mekanizması vardır. Ekleyin Maç Futbol, 2.4 x 1.2m (8 x 4ft) Hedef Levhası ve/veya Kale Taşıma Çantası aşağıdaki gereklilerden.
 

Sıkça birlikte alınır

8ft x 4ft FORZA Maç Futbol Kalesi - Çocuklar İçin PVC Futbol Kalesi

Ebatlar:

8ft x 4ft (2.44m x 1.22m)

Taban derinliği - 4ft (1.22m)

Malzeme:

Gelişmiş arka profilli uPVC'den üretilmiştir

Her kale için mevcut 2mm UV stabilize HDPE ağ

Ağın kenarları takviyelidir

Diğer Özellikler:

Bu kale yıl boyunca aşınma korkusu olmadan dış mekanda kalabilir

Kale kolayca taşınabilir ve nakliye için kolayca sökülebilir

1 yıl garanti

2.4m (8ft) x 1.2m (4ft) FORZA Maç Futbol Kalesi – Bahçe kullanımı için uygun üstün kaliteli PVC Maç Kalesi

Maçlarda, turnuvalarda ve bahçe oyunlarında kullanılmak üzere çocuklar için tasarlanmış 2.4m (8ft) x 1.2m (4ft) maç futbol junior’s kalesi. Değişen hava koşullarına dayanıklılık, taşınabilirlik ve sağlamlık özellikleriyle PVC kale son derecede güvenilirdir ve uzun yıllar dayanacak şekilde üretilmiştir. En iyi çocuk futbol kalesi olan FORZA Maç portatif kale çok yönlüdür ve kolaylıkla taşınacak kadar hafiftir.

  • 2.4m (8ft) x 1.2m (4ft) FORZA Maç Futbol Kalesi çocukların maçlarında, turnuvalarda ve bahçede kullanıma uygundur
  • Dakikalar içinde çabuk ve kolay kurulum, kolaylıkla ve güvenle birbirine bağlanan direkler
  • Temel kilitleme sistemi, stabilite ve dayanıklılık sağlamak için kale çerçevesini birleştirir
  • Arttırılmış sağlamlık için üst derinliğe sahip, hava koşullarına dayanıklı PVC kale çerçevesi
  • 2mm HDPE UV işlemli kale ağının yanı sıra sağlam ağ klipsleri ve U vidalarıyla birlikte gelir

FA Maç yönetmeliklerine uygun olmasının yanında BS EN güvenlik standartlarına da uygun olan 2.4m (8ft) x 1.2m (4ft) çocuk futbol kalesi, 10 yaş altı maçlarda ve turnuvalarda resmi maç günü kalesi olarak kullanılabilir. Çok yönlülük göz önüne alınarak tasarlanan kale, güçlü PVC yapısı, hava koşullarına dayanıklılığı ve yüksek seviyedeki sağlamlığıyla mükemmel kalitede bir bahçe kalesidir. Kalenin sınırsız kullanımı onu antrenmanlarda ve özellikle de kısa mesafeli pas atışları gibi üst düzey koçluk uygulamalarındaki eğitimler için küçük boyutlu hedef kalesi olarak uygun kılar.

Gözünü yeniliklerden hiç ayırmayan 2.4m (8ft) x 1.2m (4ft) çocuk kalesinin kullanım sırasında sağlamlık ve stabiliteyi sağlayan temel kilitleme sistemi vardır. Bu üstün özellik, PVC direkleri yerine kilitleyerek sıkı çarpışmaların etkisine karşı sabit tutar. Stabiliteyi daha üst seviyede tutmak için bağımsız kalenin üst derinliği her durumda kaleyi pozisyonunda tutarak ek sağlamlık sunar. Hava koşullarına dayanıklı, güçlü ve sağlam PVC bahçe kalesi uzun yıllar kullanım içindir.

Yalnızca bir kişi tarafından taşınabilen hafif ve portatif maç kalesi eşsiz kalitesine uygun bir kolaylık sağlayarak son derece çabuk ve kolay biçimde monte edilir. Sert hava koşullarına dayanıklı PVC direkler, dış koşulların olumsuz etkilerine karşı herhangi bir bozulma olmadan bütün sezon boyunca açık havada kurulu kalabilir. Kale her koşulda kaliteli performans gösteren 2 mm HDPE OD bükülmüş UV işlemli kale ağına sahiptir. Sağlam ağ klipsleri sayesinde ağın takılması kolaydır ve ayrıca dış yüzeylere güvenli bir şekilde gömülmesi için U vidaları bulunmaktadır.

LÜTFEN DİKKAT - 2.4m (8ft) x 1.2m (4ft) FORZA Maç Futbol Kalesi, diğer boyutları da kapsayan geniş bir yelpazenin parçasıdır. PVC kalelerin tamamı bulunabilir burada.

Ödüllerimiz

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Başa dönüş