Hızlı Kargo Daha Az Bekle, Daha Çok Oyna

1.8m x 1.2m FORZA FOUTBOL KALE DİREĞİ

(398)
1.8m (6ft) x 1.2m (4ft) FORZA Temel kilitleme sistemli Futbol Kale Direği kurulması kolay hava koşullarına dayanıklı uPVC çerçeve ve 2mm UV stabilize HDPE kale ağı. Çocuklar için mükemmel ilk bahçe kale direği. Ekleyin Bahçe Futbolu, 6 x 4 Hedef Levhası ve/veya Kale Taşıma Çantası aşağıdaki gereklilerden
 

Sıkça birlikte alınır

1.8m (6ft) x 1.2m (4ft) FORZA Futbol Kale Direği - Çocuklar İçin Bahçe Kalesi

Ebatlar:

• Kale Boyu (Uzunluk x yükseklik) 6ft x 4ft / 1.82m x 1.22m

• Taban derinliği 4ft (1.22m)

Malzeme:

• Her kale ile birlikte 2mm UV stabilize ağ

• Ağın kenarları takviyeli

• Çerçeve sağlam uPVC'den yapılmıştır

Diğer Özellikler:

• 1 yıl garantisi vardır

• Paket boyu (Uzunluk x genişlik x yükseklik): 112cm x 34cm x 13.6cm / 44 inç x 13 inç x 5 inç

• Paket ağırlığı: 8.5kg / 18.7lbs

1.8m (6ft) x 1.2m (4ft) FORZA Futbol Kalesi - Temel Kilitleme Sistemli PVC Bahçe Kalesi

Arka bahçeler, futbol meraklısı çocuklar için düdüğün hiç susmadığı ve eğlencenin hiç bitmediği mekanlardır. Bu 6ft x 4ft futbol kalesi, Premier Lig idollerinin izinden gitmeyi hedefleyen çocuklar için, hava koşullarına dayanıklı en iyi kaledir. Yalnızca kaliteli üretimle eşleştirilen bu temel kilit sistemli futbol kalesi, mükemmel bir ilk bahçe kalesi olmasının yanı sıra çocukları güzel bir oyunla tanıştırmanın en iyi yoludur.

  • 1.8m (6ft) x 1.2m (4ft) Nükemmel ilk bahçe kalesi olarak FORZA Futbol Kale Direği
  • Kale, gelişmiş sağlamlık ve güç için temel bir kilitleme sistemine sahiptir
  • Baştan sona kadar dakikalar içinde tamamlanan çabuk ve kolay kurulum
  • Hava koşullarına dayanıklı, yüksek kaliteli uPVC'den yapılmış, hafif ve dayanıklı kale çerçevesi
  • 2mm UV stabilize kale ağının yanı sıra sağlam ağ klipsleri ve çapa vidalar dahildir.
  • 1.8m (6ft) x 1.2m (4ft) FORZA Hedef Levhası ve taşıma çantası aşağıdaki gerekliler kısmından ayrıca sipariş edilebilir

Hava koşullarına dayanıklı bahçe kalesi tüm yıl boyunca çocukların düzenli futbol oynamasını sağlar. Dayanıklı PVC kale direkleri ve çürümeye dayanıklı 2mm UV stabilize HDPE futbol gol ağından oluşan, hava koşullarına dayanıklı futbol gol direği ve ağ paketi, olumsuz hava koşullarında arka bahçe antrenmanlarını ve aile boyu gerçekleştirilen seansları kolaylaştırır. Futbol meraklısı çocuklar için mükemmel olan bu uzun ömürlü ve güvenilir 6ft x 4ft bahçe kalesi, yıl boyunca futbol etkinliği yapılabilmesi için zorlu hava koşullarına dayanır. Hava koşullarına dayanıklı kale kurulu olarak bırakılabildiği için depolamada da kolaylık sağlar.

Bu muhteşem FORZA futbol kalesinin önemli ayrıntısı temel kilit sistemidir. uPVC kale direkleri elle taşınacak kadar hafiftir. Temel kilitleme sistemi sağlamlığı arttırırken sert vuruşların etkisini iyi karşılar. Sağlam kale direklerini güvenli bir şekilde yerine kilitleyen kilitleme sistemi, FORZA futbol kalesine bağlantısız tasarımı korurken yüksek güç seviyesi ve kolay taşınabilirlik avantajı sağlar.

Temel kilitleme sistemi 1.8m (6ft) x 1.2m (4ft) futbol kalesini yalnızca sağlam ve güvenli kılmakla kalmaz, aynı zamanda hızlı ve kolay monte edilmesini de sağlar. Her kale direğinin kendi yerine kolaylıkla kilitlendiği kurulum işlemi, başından sonuna kadar yalnızca birkaç dakika sürer. 6 - 4 futbol kalesi 3 - 7 yaş grubu için önerilen boyuttur, ancak çok yönlülüğü onu çeşitli yaş gruplarında kullanmaya uygun kılar. Bahçe futbolu için ihtiyacınız olan her şey, her hava koşuluna uygun kale ağı, sağlam ağ klipsleri ve vidalar kalede mevcuttur.

LÜTFEN DİKKAT - Bu 1.8m (6ft) x 1.2m (4ft) FORZA Futbol kalesi, geniş FORZA Futbol Kalesi ailesinden yalnızca biridir. Seçebileceğiniz daha çok çeşitte temel kilitleme sistemli futbol kalelerinin tamamı burada.

Ödüllerimiz

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Başa dönüş