Hızlı Kargo Daha Az Bekle, Daha Çok Oyna

1.5m x 1.2m FORZA MAÇ KALE DİREĞİ

(2)
Temel kilitleme sistemli 1.5m (5ft) x 1.2m (4ft) FORZA Maç Futbol Kalesi. UPVC kale direkleri ve geri sarma mekanizmasına sahip 2mm UV stabilize edilmiş HDPE bükülmüş gol ağına, üst sarma mekanizmasına sahip olan kalenin montajı kolaydır. Ekleyin Maç Futbol, 1.5 x 1.2m (5 x 4ft) Hedef Levhası ve/veya Kale Taşıma Çantası aşağıdaki gereklilerden.

Sıkça birlikte alınır

1.5m (5ft) x 1.2m (4ft) FORZA Maç Futbol Kalesi - Çocuklar İçin En İyi Bahçe Kalesi

 • 5 x 4 FORZA Maç Futbol Kalesi | Futbol Kalesi

  Çok Yönlü Futbol Kalesi

  1.5m (5ft) x 1.2m (4ft) kalesi 7 yaş altı çocukların turnuva oyunlarının yanı sıra bahçe kalesi olarak da mükemmeldir. ayrıca her yaş grubunun kullanacağı küçük boylu bir kaledir.

 • Temel Kilitleme Sistemli Futbol Kalesi | PVC Futbol Kalesi

  Temel Kilitleme Sistemi

  Her FORZA kalesinin, çerçeveyi sağlam ve güvenilir tutacak ve sert atışların etkisini absorbe edecek temel kilitleme sistemi vardır.

 • Kurulumu Kolay Futbol Kalesi | Çocuk Futbol Kalesi

  Çabuk ve Kolay Kurulum

  FORZA Maç Kaleleri dakikalar içinde kullanıma hazırdır ve kurulduktan sonra hava durumuna bakılmaksızın maç gününe kadar dışarıda bırakılabilir.  

Ebatlar:

5ft x 4ft (1.52m x 1.22m)

Taban derinliği - 3.1ft (0.90m)

Malzeme:

Gelişmiş arka profilli uPVC'den üretilmiştir

Her kale için mevcut 2mm UV stabilize HDPE ağ

Futbol ağının uzun süre dayanması için kenarları güçlendirilmiştir

Diğer Özellikler:

Bu futbol kalesi yıl boyunca dış mekanda kalabilir

Kale kolayca taşınabilir ve nakliye için kolayca sökülebilir

Maç kalesi 1 yıllık garantiyle birlikte gelir

1.5m (5ft) x 1.2m (4ft) FORZA Maç Futbol Kalesi – Çocuklar İçin Mükemmel İlk Bahçe Kalesi

Özellikle çocuklar için başlangıç kalesi olarak kullanılmak üzere tasarlanan bu 1.5m (5ft) x 1.2m (4ft) PVC futbol kalesi, güzel oyunun hediyesini gelecek nesillere aktarmanın en etkili yoludur. Bahçe kullanımı için mükemmel olan hava koşullarına dayanıklı kale paketi hafif olmasına karşın son derece dayanıklı, portatif ve bağımsızdır. Ev kullanımı için en iyi kale olan 1.5m (5ft) x 1.2m (4ft) FORZA Maç, futbol meraklısı çocuklara mükemmel vuruşlar yapmayı garantiler.

 • 1.5m (5ft) x 1.2m (4ft) FORZA Maç Futbol Kalesi çocuklar için ilk kale olacak biçimde boyutlandırılmıştır
 • Kalenin yapısı eşsiz temel kilitleme sistemi ile sağlam ve güvenli tutulur
 • Kurulması son derece çabuk ve kolaydır. Tamamen hazır olması birkaç dakika sürer
 • Daha fazla stabilite için üst düzey bir geri hareket mekanizması bulunan, hava koşullarına %100 dayanıklı uPVC kale direkleri
 • Klipsleri ve çapa vidaları da dahil olmak üzere, UV işlemli 2mm OD bükümlü HDPE kale ağı

Hava koşullarına dayanıklı özellikleri nedeniyle yıl boyunca tüm hava koşullarında sürekli oynamak isteyen çocuklar için en iyi futbol kalesidir. Yine aynı şekilde, kale FA Maç yönetmeliklerine ve BS EN güvenlik standartlarına uygun olduğundan gençler için küçük boy kale olarak da kullanılabilir. Uzun süre dayanacak biçimde tasarlanmış uzun ömürlü kale ayrıca tüm yaş gruplarında hedef kalesi olarak da iş görür. Çok yönlü ve çok amaçlı kale tüm yıl boyunca kullanımı garanti eder.

FORZA bahçe kalelerinin eşsiz özelliği, temel kilitleme sisteminin bulunmasıdır. Bu yenilikçi sistem, hafif kale çerçevesinin daha stabilite durmasını sağlar, topun çarpma etkisiyle şeklini kaybetmemesi veya hasar görmemesi için güvenli bir şekilde yerine sabitler. Ekstra denge için PVC kalenin maç süresince tümüyle sabit durmasını sağlayan üst derinliği olan geliştirilmiş bir sırt profili vardır.

Hafif PVC tasarımıyla 1.5m (5ft) x 1.2m (4ft) Maç kalesi son derece portatiftir ve bir kişi tarafından kaldırılıp taşınabilir. Kolay ve birkaç dakikada tamamlanan kurulum işlemi sorunsuzdur ve tekrar sökmeye gerek kalmadan yıl boyunca bahçede kurulu bırakılabilir. Kalenin kenarları boyunca tüm hava koşullarına dayanıklı UV stabilize 2 mm OD bükümlü ağ vardır. Ağ klipsleri ve çapa vidaları standart olarak pakete dahildir, kısa süre içinde bu üst seviyedeki 1.5m (5ft) x 1.2m (4ft) futbol kalesine atış yapıyor olacaksınız.

LÜTFEN DİKKAT - FORZA Maç Futbol Kalesi çeşitleri 5 x 4’den 12 x 6’e kadardır. PVC kalelerimizin diğer tüm boyları bulunabilir burada.

Ödüllerimiz

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Başa dönüş