Hızlı Kargo Daha Az Bekle, Daha Çok Oyna

FORB Atiş Pedi Golf Antrenman Mati

(4)
60cm x 30cm (2ft x 1ft) FORB Atış Pedi portatif golf matı. 8mm uzunluğunda yapay çim ve dayanıklı lastik taban. Lastik golf borusu dahildir.

Sıkça birlikte alınır

Arka Bahçeden Antrenman Sahasına - Geçiş Yolunu Herhangi Bir Yerde Oluşturun!

 •  Mini Kış Golf Vuruş Matı

  Golf Oyununuzu Geliştirin

  Bu yapay çimden üretilmiş, vuruş antrenman matıyla oyun tekniklerinizi geliştirin. kısa sürede golf sahalarının büyücüsü olacaksınız. 

 •  Yapay Çimen Geçiş Yolu Matı

  Gerçek Çimen Gibi

  8mm suni çimden yapılan bu pratik golf matı, you’re sahadaki geçiş yoluna en çok benzeyendir. 

 •  Portatif Golf Vuruş Matı

  Serin &Hemen Oynayın

  Herhangi bir yere serilen bu 60 x 30 cm'lik golf matının kompakt tasarımı, vuruş, atış ve sallama pratiklerini kolaylaştırır.

   

Ebatlar:

 • Ped: 60cm x 30cm (2ft x 1ft)
 • Çimen Kalınlığı: 8mm yapay çim, gerçek geçiş yolu çimeninin görünüşünü, hissini ve kıvamını ikna edici şekilde verir. Golf Sahasına en çok benzeyeni.

Malzeme:

 • Taban: Yüksek dayanıklılıkta, uzun ömürlü plastik taban

Diğer ÖZellikler:

 • Kompakt tasarım depolanmasını ve taşınmasını kolay kılar
 • Kolay golf antrenmanı yapılmasını sağlamak için 1 adet çıkarılabilen plastik boruyla gelir
 • İç ve dış mekan kullanımı için uygundur. Suitable for indoor and outdoor use - Herhangi bir düz zeminde kullanılabilir.

 

Kısa Oyununuzu Kazandırmayı Garantileyen Kompakt Golf Matı!

Ünlü FORB golf antrenman matı yelpazemizin bir parçası olan bu mini geçiş yolu matı, küçük boyda olabilir, ancak yeşillikler üzerinde yapacağınız dokunuşlara büyük bir iyileşme getireceğinden % 100 emin olabilirsiniz.

Bu kompakt ve taşınabilir geçiş yolu matıyla hem içerde hem dışarda alın ve oynayın. Eğitim yapın ve oynayın Train and play like Rory McIlroy gibi!

Oldukça gerçekçi 8 mm yapay çim ile üretilen 60cm x 30cm (2ft x 1ft) bu antrenman sahası matı, yeşillikler üzerinde yapılan küçük atışlar için idealdir. Ama çıkarılabilen plastik borusu sayesinde daha büyük antrenmanlar, uzun sopalar ve büyük atışlar için de uygundur.

Bu hafif ve portatif vuruş matı, golf sahasında size eşlik edecek mükemmel bir kış golfü matı sunar. Havanın nasıl olduğuna bakmaksızın, mükemmel bir vuruş yapmak için donmuş çimenlerin üzerine bile koyabilirsiniz!

Net World Sports çok çeşitli golf ekipmanı ve aksesuarları tedarik ediyor. Bu antrenman matı, her yaştan ve yetenekli oyuncu için önemli bir golf antrenman yardımcısı. Profesyonel bir antrenman seti için FORB Golf Vuruş Ağı veya Portatif Bahçe Golf Ağı'nı birlikte kullanın .

Ödüllerimiz

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Başa dönüş